• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

HANEDER: Derneğinin hediyeli ve ikramlı dayanışma toplantısı.

HANEDER : birlikten güç doğar sloganıyla yola çıkan dernek Esenyurtlu ev hanımlarının ve engelli bireylerin kendini geliştirme imkanı bulduğu bir dayanışma derneğidir. Esenyurtlu ev hanımlarına ve engellilere hizmet etmek için kurulmuştur. Hatice ÖZCAN UYGUN’un başkanlığını yaptığı dernekte  Esenyurt’taki ev hanımlarının gündelik hayatlarına katkıda bulunmak, boş zamanlarını değerlendirebilmek, kendi kazançlarını kazanabileceklerini el işi sanatı sunmak adına faaliyetlerine devam etmektedir.Üyelerine haftanın belirli günlerinde eğitimler vererek gelişmelerini sağlayan HANEDER, Esenyurt ’ta ve tüm topluma önemli katkılar sağlamaktadır.

HANEDER dernek toplantısına  src haber yayın yönetmeni sayın  Ayşegül SARICA ve birçok onur konuğunun katılım sağlayacak

10 nisan 2017 pazartesi günü hanım misafirlerini ağırlayacak olan dernek hediyeli ve ikramlı toplantısını yapacaktır. Esenyurt belediyesi kültür merkezinde saat  13:00 de yapılacak olan dernek toplantısına src  haber  yayın yönetmeni Ayşegül SARICA ve birçok onur konuğunun katılım sağlayacağı dernek tarafından duyurulmuştur.

Esenyurt ev hanımları ve engelliler dayanışma derneği

Yazan Dilek Soyak

Etiketler: » » » » » » »
Share
1584 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?