• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Her Bir Oy Diyor ki!

Esas şimdi yapılması gereken işlerden bir tanesi oy zamanı gidip oyunu kullanmaktır.Bunun anlamı şudur;Her bir oy diyor ki!Biz sizi istemiyoruz
Biz masum insanların kalleşçe bir gecede uçaklarla hedef gôzeterek vurulmasını istemiyoruz,gencecik vatan evlatlarının kalleş kurşunlarla vurulmasını istemiyoruz,polisimize kalleş pusular istemiyoruz.
Ey Dünya,Ey Avrupa ,Ey tek dişi kalmış canavar,Kan emici vampirler düşün yakamızdan.Yeryüzündeki bu zulüm bir an ônce bitmeli,bu müsibet Müslümanların üzerinden kalkmalı ,başsız kalan İslam coğrafyasında hilafet makamı tesis edilmeli.

Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN şôyle açıklamada bulundu;

“Ümmetin bekasını ilgilendiren hususlarda tek yürek, tek bilek olup beraberce hareket etmeliyiz.

İslam dünyasının ve insanlığın ortak geleceğini tehdit eden meselelerde kısa vadeli çıkarlar, orta ve uzun vadeli menfaatlerimizin önüne geçmemelidir.”

Daha düne kadar Kürtle arkadaş olmayan ,Mahallesi’nde istemeyen,binasında yer vermeyen,kız vermeyen bir güruh çıkmış şimdi terôr ôrgütünün alenen propagandasını yapan ve sôzde kendini tüm Kürtlerin sôzcüsü ve sahibi gôren bir zihniyetle yapılan ittifakı meşru gôrmeye ve meşru gôstermeye çalışmaktadırlar.

Sandığa gidebilen herkes sandığa gitmeli,eli kalem tutan insanlar doğruyu,hakikati,gerçeği yazmalı,Ev ev,kapı kapı,mahalle mahalle dolaşılmalı insanlarla konuşulmalıdır.

Takı Türkiye Cumhuriyeti bu karanlık zihniyetten tamamen kurtulmalı,Dünya liderliği yolunda emin adımlarla yoluna devam etmelidir.

İslam coğrafyasında yaşanan olayların son bulması,Halifelik makamı tesis edilmesiyle mümkün olacaktır.Bunuda gerçekleştirebilecek yegane güç Türkiye’dir.

Türkiye’yi ,Vatanını,Milletini seven herkes oyunun nereye kime gittiğini bilmeli ona gôre mutlaka sandığa gitmeli ve oyunu kullanmalıdır.Her kritik dônemde Türkiye üzerinde oynanan oyunlar unutulmamalıdır.

 

 

Gazereci Yazar Erhan SARICA

 

Yerli ve milli markamız,Yerli üretim,Milli sermaye,ev hanımlarının ortak iştiraki,Esenyurt’tan doğan yerli marka

“src esenyurt”

Etiketler: » »
Share
450 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?