• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Hikmet Aktürk 81 Yıl Hapis Cezası Az Sana

Hikmet Aktürk’e 81 Yıl Hapis Cezası

14 Ekim 2016’da Manisa Alaşehir ‘de kaybolan Küçük Irmak’ın Babası Bilal Kupalın Komşusu olan Himmet Aktürkten şüphelendiğini söylemesi üzerine katıldığı Müge Anlının programında Kan donduran O cinayeti itiraf etmişti. Sonrası ise tam bir facia. Tüm bunlara yazımın devamında detaylarıyla yer vereceğim. Ama daha önemlisi Irmak Kupal cinayeti Türkiye’de Fedofoli gibi bir acı gerçeğin olduğunu ortaya bir defa daha gözler önüne serdi. Hani sen sinir hastasıydın akıl sağlığın yerinde değildi . Hani o küçücük cana kıyarken ne yaptığını hatırlamıyordun. Babanın seni sürekli dövmesi, herkesin sana kötü davranması , senin o küçük kız çocuğuna İstismar ederek öldürmene sebep ya da gerekçe olarak gösterilemez.

Müge Anlıya Dua Et Yoksa: O Stüdyodan Sağ Çıkamazdın

Sen var ya sen Himmet Müge Anlıya dua et. O cinayeti işlediğini itiraf ederken o kadar metanetli ve sabırlı davrandı ki; yoksa onun tek bir bakışıyla bile sen o stüdyodan sağ çıkamazdın. Gelelim ısrarla söylediğin be hastayım beni hastaneye götürün diye yalvarışlarına. O Yaptığının suç olduğunu bildiğine göre demek aklın gayet yerindeydi. Bu zaten doktor raporlarıyla da ispat edildi. Havasız yerde kalamam demende beni hastaneye götürün demen ise o suçlu psikolojisinin tezahürü yani apaçık belirtisiydi…

Deli Numarası Yapmana Gelince: Himmet

Sen bir çocuğu cinsel İstismar amacı alıp götürüp, vahşice katledeceksin. Çöp kon tanyerine götürüp atacaksın. Sonra hiçbir şey olmamış gibi, aileyle çocuğu aramaya çıkacaksın.Ha birde aramalar sırasında çocuğun cesedi bulunur korkusu ile cesedi götürüp ıssız bir yere gömeceksin.Allah aşkına sevgili okurlarım akıl sağlığı yerinde olmayan biri şeytanın aklına bile gelmeyecek bu detayları düşünebilir mi? Havasız yerde duramayan Himmet 51 yılı ağırlaştırılmış olmak üzere toplamda 81 yıl hapis cezası aldı. Bunlar ne o küçük ırmağı geri getirebilir, ne de Irmağın babasının ailesini katletmene neden olduğun gerçeğini değiştirir. Sana 81 yıl hapis cezası veren hakimden ,savcıdan bu cinayetin ortaya çıkmasına vesile olan Müge anlı ve Ekibinden Allah bin bir kere razı olsun.. Sayenizde içimizdeki acı azda olsa hafifledi. Eminim çocuklarımızı her sokağa çıktığında ilk aklımıza gelen Himmet Aktürk Cinayeti olacaktır.

DİLEK SOYAK

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
2992 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI