• Ender Gül Anaokulu
  • src eğitm kurumları

logo

Hükümetin Ömrü, Bir Buçuk Ay

Fuat Nasip Nalcıoğlu

Hükümetin Ömrü,
Bir Buçuk Ay..

Ulusal Birlik Partisi, 7 Ocak 2018 erken genel seçimlerinden açık ara birinci parti çıkmasına rağmen, anavatan Türkiye karşıtı gizli güçler tarafından zorla kurdurulan 4’lü koalisyon hükümeti, hükümeti devraldığı günden beridir ülkenin hiçbir sorununa çare üretememiştir.
Ülke sorunlarına çare üretememeleri yetmezmiş gibi, bir de kabine üyelerinin bazılarının açık açık Türkiye ve Türklük aleyhtarı tavır ve davranışları sayesinde, anavatan Türkiye ile de araları bozulmuş ve her zaman yanımızda olan anavatan Türkiye’nin de kendilerine mesafeli durmasına neden olmuşlardır.
Ülkenin olağan sorunlarına bile çare üretemeyen, bu beceriksiz koalisyon hükümeti, anavatan Türkiye’ye karşı batıdaki karanlık güç odaklarının başlattığı İktisadi saldırıları sonucunda oluşan kötü iktisadi koşullar karşısında, hiçbir çare üretemedikleri gibi, hükümetin başı olmadık saçmalıklarla toplumu oyalamaya/uyutmaya çalışmaktadır. Yok bolibif, yok diş macunu gibi kendilerinin kurguladığı şark kurnazlığı içerikli senaryolarla, toplumu oyalayıp, toplumun bütün kesimlerinin canını yakan enerji ürünlerine getirdikleri fahiş fiyat artışlarını ört-pas etmeye çalışmaktadırlar.
Ülkemizde en çok üretilen patates ve arpa ürününde ülkede GITLIK yarattınız.
Halkımızın bu temel ürünlere ulaşması için hiç de alışkın olmadığımız arpa ve patates kuyruklarının oluşmasına neden oldunuz.
Hükümetin başı ayrıca sosyal medyada, iktisadi krize çözüm bulamamalarına, herkesin kendilerini eleştirdiğini, hatta kendilerine ‘beceriksiz’ dediğini, ama krizden çıkış için kimsenin kendilerine öneri yapmadığından sızlanarak dert yanmaktadır.
İçinde bulunduğunuz ‘beceriksizlik kaosu’ sayesinde belki farkında değilsiniz ama üzülerek belirteyim, ülkede doğru dürüst yol kalmadı beyler, tüm yollar ülke gibi perişan bir haldedir.
Halkın sizi daha fazla çekmeye tahammülü kalmamıştır.
Evet kimse size öneri yapmıyor, çünkü meram anlamazsınız. Kendinizi kaf dağında sanıyorsunuz.
Ülkenin iktisadi olağan sorunlarına dahi çözümler üretemediğiniz gibi, ulusal bir davamız olan Kıbrıs konusunda da kendi aranızda bir kaos yaşamaktasınız.
Yüzyıllardır Kıbrıs’taki ulusal davamızı anavatan Türkiye ile birlikte uyumlu bir şekilde sürdürürken, ulusal davamıza zarar verecek şekilde anavatan Türkiye ile birlikte hareket etmemeye başladınız.
Ama zorla ve hayali olarak bulunduğunuz o kaf dağından, çok yakında aşağıya, hakettiğiniz yere iniyorsunuz.
Artık o koltuklarda boş boş oturmayı zorlamayın, daha fazla orada oturamazsınız, artık halk sizi orada görsün istemiyor. Yavaş yavaş hazırlanın aşağıya inmeye, orada bir buçuk aylık bir ömrünüz kaldı.
Halka çektirdiğiniz bu işkenceye artık bir son verme zamanı gelmiştir.

Etiketler: » » » »
Share
785 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?