• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

İstanbul 5 Nolu Şube 5.Olağan Genel Kurulu Yaptı

Eğitim Bir Sen İstanbul 5 Nolu Şube’nin 5. olağan genel kurulu 17 Kasım 2018 Cumartesi günü yapıldı.

Demokrasi şöleni havasında geçen genel kuruldan Yusuf SABAZ Çıktı.

İstanbul Küçükçekmece Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi Müdürü Yusuf SABAZ Genel Kurulda Eğitim Bir Sen İstanbul 5 nolu şube başkanlığına seçildi.

Küçükçekmece Öğretmenevi Müdürü Yusuf SABAZ ;teveccüh edip bize 4 yıl bu kutsal emaneti veren dava arkadaşı delegelerimize teşekkür ediyorum. Bugün bizi yalnız bırakmayan Ak Parti Avcılar ilçe başkanı sayın Yaşar Karaaslan’a, Küçükçekmece Belediye Başkanı yardımcısı sayın Mehmet Besim Müftüoğlu na Memursen İl başkanı sayın Durali Baki ye , Avcılar ilçe milli eğitim müdürü sayın Emin Engin’e , Beylikdüzü ilçe milli eğitim müdürü sayın Barış Yıldız a, Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürüne, Çatalca ilçe milli eğitim müdürü sayın Mustafa Erşahin e, Esenyurt ilçe milli eğitim müdürü sayın Paşali Beşli ve Küçükçekmece İlçe milli eğitim müdür vekili sayın Necati Tekbaş a ,Eğitim Bir Sen 1 nolu şube başkanı sayın Mükremin Köse ve yönetim kuruluna, Büro Memur Sen şube başkanı sayın Mansur Çifcibaşı na, Divan kurulunu oluşturan sayın Eyyup Guzel e, sayın Zekeriya Postacı ya, sayın Lütfü Yalçin Ave sayın Cengiz Yeşilyurt a, şube müdürlerimize, şube yönetim kurulu üyelerimize, ilçe başkanlarımıza işaret fişeğini yaktığımız günden bugüne bizi sahada destekleyen arkadaşlarımıza, bize telefonla ya da mesajla ulaşan iyi dileklerini ileten tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Dört yıl boyunca her adımı beraber yürüdüğümüz dava arkadaşım, abim, sevgili dostum Selami Tunç a özellikle teşekkür ederim. Genel kurulda bize ev sahipliği yapan Beylikdüzü Öğretmenevi müdürü Adem Özel başkanım a da ayrıca teşekkür ederim. Bugünden sonra çıktığımız bu yolda davamız olan İlayı kelimetullah için tüm mesaimizi harcayacağız, biz büyük bir davanın üyeleriyiz Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Tayfun Özyolcu;Bugün yapılan Eğitim Bir Sen 5 No’lu şube Genel Kurul seçimleri ile yeni dönemde Yusuf Sabaz Başkanımızın ekibinde Basın ve İletişim Başkan Yardımcısı olarak bize görev tevdi eden sendikamızın değerli üyelerine ve kıymetli delegelerimize teşekkür ediyorum.
Erdemli bir duruşla, kardeşlik duygularıyla, birbirine sımsıkı sarılan gönül dostlarımızla, üyelerimizi ve değerlerimizi önceleyen bir sendikacılık anlayışıyla emaneti taşımaya çalışacağız inşallah.
Başta Başkanımız Yusuf SABAZ’a ve tüm dava arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilir, saygılarımı sunarım.dedi.

src haber – src ajans

Etiketler: » » » »
Share
507 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?