• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

İstanbul Şehit Aileleri Ve Yakınları Yardımlaşma Derneği Milli Beraberlik Gecesi

İstanbul  şehit aileleri  ve yakınları yardımlaşma derneğinin   düzenlemiş olduğu Milli beraberlik gecesinin  açılış konuşmasında Dernek başkanı Mahinur Sibel Okumuş ;  Tüm şehitleri rahmetle anarak sözlerime başlıyorum. Ey şehitler bu vatanın asıl sahibi sizlersiniz. Sizlere minnet ve şükran borçluyuz. Sizleri ve çok kıymetli şehit yakınlarını saygıyla selamlıyorum. ‘’dedi.  Geceye;  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan,Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu,  Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Engin , Avcılar belediye baskanı Handan toprak BENLİ,  Avcılar Belediyesi Meclis üyeleri Mahir Doğan, Mahir Budak, Özkan Altıntaş, Onursal Başkan Savaş Taşkın, Mikrofon Eğitmeni Danışman Nihat Tanrıkulu, Meclis üyeleri Mahir Doğan Mahir Budak Özkan Altıntaş,  Eğitimci yazar Erhan Sarıca ve şehit aileleri ve yakınları katıldı.

Avcılar Belediye Başkan Handan  Toprak BENLİ

Duygulu anların yaşandığı gecede  konuşma yapan Avcılar Belediye Başkan Handan  Toprak BENLİ ,sözlerine bu anlamlı geceye katılan  ve bizlerle beraber olan çok değerli protokol , hanımefendiler ve beyler dünya güzeli çocuklar hepinize sevgiyle saygıyla selamlıyorum diyerek başladığı sözlerine şöyle devam etti; Aramızda şehit anneleri var ellerinden öperim. Aramızda gazi anneleri var yakınları var, şehit eşi var. Şehitlerimizin ailelerimizin çok değerli onlarla birlikle bu zamanı paylaşan çok  değerli hemşerilerimiz var. Avcılarımızın heyecanlı yurt sever gençleri var. Biz diliyoruz ki bu topraklarda hiç şehit vermek durumunda kalmadığımız gazilerimizin şehitlerimizin acısıyla yaşadığımız onların acısını unutturmayan günleri diliyoruz dedi. İstanbul Şehit Aileleri ve Yakınları Derneğinin Milli Birlik ve Beraberlik Gecesi’nde Başkan  şehit aileleri ve yakınları  ile buluşan başkan Handan Toprak BENLİ  şehit ailesi ve yakınlarının sorun ve taleplerini dinledi.

Avcılar Belediye Başkan Handan  Toprak BENLİ

 Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak BENLİ Şehit ailesi ve yakınlarının sorun ve taleplerini dinledi.

Avcılar Belediye Baskanı Handan Toprak BENLİ,Dernek Başkanı Mahinur Sibel Okumuş , Ve Değerli Protokol Konukları

Dernek başkanı Mahinur Sibel Okumuş ve Değerli Protokol Konukları

Avcılar Belediye Başkan Handan Toprak BENLİ Ve Eğitimci yazar Erhan SARICA

 

Avcılar Belediye Başkan Handan Toprak BENLİ Ve Şehit Ailesi Yakınları

Avcılar Belediye Başkan Handan Toprak BENLİ Ve Şehit Ailesi Yakınları

Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Engin

İstanbul Şehit Aileleri ve Yakınları Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği ‘Milli Birlik ve Beraberlik Gecesi’nde  konuşma yapan  Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Engin 15 temmuz gecesine vurgu yaparak, hepsi dışarıdaydı. Demek ki; onları bir parçada olsa da yetiştirmişiz  bu vatanı koruyacak hale getirmişiz. Bu anlamda ben bütün gençlerimizle gurur duyuyor hepinize teşekkür ediyorum dedi.

 

İstanbul Şehit Aileleri Ve Yakınları Yardımlaşma Derneği Milli Beraberlik Gecesinden Unutulmaz Kareler

Yazar Dilek Soyak

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2600 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI