• Ender Gül Anaokulu

logo

İstanbul’un Fethi’nin 565. Yılı

istanbulun fethinin 565. Yılı İstanbul’da Zeytinburnu’nda Diriliş Gençlik Federasyonu tarafından görkemli bir törenle kutlandı.

Diriliş Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Berivan ALGIN:İstanbulelbette fetih olunacaktır. Onu fetheden komutan ne güzel komutan, onun askerleri ne güzel askerler. HZ.Muhammed SAV. Fethin 565. Yılı kutlu olsun.Fatih Sultan Mehmet Han ve kahraman ordusunun ruhu şad olsun. Dedi.

Diriliş Gençlik Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Erhan SARICA:Peygamber Efendimizin övgüsüne mazhar olmuş bu kutlu günü bize yaşatan ceddin torunları olmaktan iftihar ediyoruz. Fethimiz mübarek, günümüz kutlu olsun. istanbulun fethini övgüyle,gururla yadediyoruz.Ecdadımızla gurur duyuyorum.dedi.

Diriliş Gençlik Federasyonu olarak fedarasyonun duzenlediği İstanbul un fethinin 565 yıl dönümü olması dolayısıyla Ecdadımız Fatih Sultan Mehmet Han ı yad ederek Mehteran takımı ile birlikte Zeytinburnu 58. Bulvar caddesinde coşkulu bir kalabalikla yürüyüş düzenledik.

Siyami MANGAL:Uluslararası Rahmet Eli Derneğide federasyonun bu güzel etkinliğine katılım sağladı.Basta Diriliş Gençlik Federasyonu başkanı sayın Berivan Algın baskanim ve yönetimindeki arkadaşlara ve katılım sağlayan tüm STK başkanlarına ve yönetimlerine ayrıca bizi yalnız bırakmayan pop müziğin sevilen ismi sanatçımız sayın Habil İslam ve Değerli hocam Uluslararası Rahmet Eli Dernek Bsk.Yrd.sayın Erhan SARICA’da   bizimle beraber oradaydı şahsım ve ekibimiz adına emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.dedi

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1377 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?