• Ender Gül Anaokulu
  • src eğitm kurumları

logo

İstanbul’un Kuzey Yakası Projesi

Kuzey Yakası İstanbul Başakşehir İlçesi sınırlarında Kayaşehir Projesinin tam ortasında yer olmaktadır. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın konumdadır.Emlak Konut güvence ile inşa edilecek olan Kuzey Yakası projesi İstanbul Başakşehir sınırları içerisindeki Kayaşehir Kentsel dönüşüm projesin de yer almaktadır.

KUZEY YAKASI HAKKINDA

Başakşehir, 3. köprü ve 3. havalimanı gibi projelerle günden güne İstanbul’da daha da önemli bir konum haline geliyor. Biz de Emlak Konut olarak, daha önce hayata geçirdiğimiz Başakşehir Evleri, Park Mavera, Evvel İstanbul, Avrupa Konutları ve Nidapark Kayaşehir projelerimizle Başakşehir’in değerini artırıyor, Kuzey Yakası projemizle de bölgeyi taçlandırıyoruz.

İstanbul’un yeni yakası Kuzey Yakası ile Başakşehir’e bölgenin en büyük parkını kazandırıyor, onu bir cazibe merkezi haline getiriyoruz. Projenin içerisinde bulunan otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5.000 kişi kapasiteli cami, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla sadece bir proje değil, gece gündüz yaşayan bir bölge inşa ediyoruz.

Projede yer alan 209.000 metrekare yeşil alanda ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, spor alanlarında günün stresini atabilir, 11.617 metre uzunluğundaki yaya yolunda sohbet eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca, siz arkadaşlarınızla doğanın tadını çıkarırken çocuklarınız da çocuk oyun alanında eğlenceli vakit geçirebilir.

Geniş çimenlik alanları, içinizi ferahlatacak koku bahçesini, basketboldan tenise spor alanlarını ve sosyal yaşamın merkezi haline gelecek etkinlik çayırını Kuzey Yakası’nda sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca masmavi bir gölet de bu projede sizi bekliyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1095 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?