• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Manisalı Ambulans Şoförünün Dikkati: İki Cinayeti Aydınlattı

Kahraman Ambulans Şoförünün Dikkati: İki Cinayeti Çözdü

26 Aralık tarihinde Manisa’da 112 acil ekibi  3.5 aylık bir bebek yatağında öldü vakıasına gitti.  Anne üzerine yattığı  ve beraber uyudukları bebeğin  kazayla ile boğulmuş olabileceğini söylemişti. Ölümü şüpheli bulan ekip vakıayı  adli olarak girdi. Bu olaydan tam da  3.5 ay sonra ölen bebeğin annesinin 16 yaşındaki kız kardeşi 3 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Ama ne tesadüf ki;  ölen çocuk O dönemlerde öğretmenlik yapan 112 ambulans şoförü Nevzat Karayel’in öğrencisiydi.Kadın ölen bebek kadının kendi kocasından olmadığını kız kardeşinin bunu bildiğini ve kocasına söylememesi için öldürdüğünü söyledi. Bunu duyar duymaz  harekete geçen ve durumu emniyet mensuplarına  bildirdi.  Karayel’in bu ihbarı üzerine  konuyu  detaylı bir şekilde araştırdı.

Tüyler Ürperten Gerçek:  Mezar Açılınca Yapılan DNA Testi  İle Ortaya Çıktı

Küçük bebeğin mezarı açılarak DNA testi yapıldı . Test sonucunda çocuğun başkasından olduğunu kadının kız kardeşini de susturmak için bu vahşi cinayeti işlediği  ortaya çıktı . Ambulans şoförü Nihat Karayel’in bu dikkati sayesinde 3.5   ay sonra işlenen bu vahşi cinayetle  bebeğin ölümü arasında bağlantı kurulması annenin iki cinayetten yargılanmasını sağladı. Karayel bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilecek olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATT Der) tarafından Altın Ambulans  yarışmasına bu hikayesi ile katıldı.2 senedir 112 ambulans şoförü olarak çalışan Karayel’in tek istediği Manisa halkının kendilerine sahip çıkması.

Kahraman Ambulans Şoförü:Nihat Karayel’e Oylarımızla  Destek Olalım

15 Marta kadar İnternet üzerinden devam edecek olan oylamada daha önce en iyi 3. Ambulans şoförü arasına giren yarışmada hikayesiyle  dikkat  Karayel bu yılda en iyi ambulans  şoförü olabilmek için Manisalıların ve sizlerin desteğini bekliyor. Bu Kahraman Ambulans şoförü Nevzat  Karayel’e oy  vermek isteyenler İnternet’e Altın Ambulans yazdığında karşılarına çıkan ekranda Oy kullan sekmesini tıkladığınızda g mail adresleri ile birlikte sürücü kategorisinde Nevzat Karayel’e  oy verebilirsiniz.

YAZAN DİLEK SOYAK

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
4682 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?