• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Küçükçekmece Kızılay’dan Cemal Yılmaz’a Ziyaret

KÜÇÜKÇEKMECE KIZILAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CEMAL YILMAZ’I ZİYARET ETTİ

Küçükçekmece Kızılay Şube Yönetim Kurulu Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Küçükçekmece Kızılay şubesi olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek ,okullarda ve eğitim camiasında Kızılay ile ilgili yapılacak çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunduk.

Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal
YILMAZ ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Kızılay en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi olduğuna vurgu yaparak Küçükçekmece’de eğitim camiası olarak her zaman Kızılay’ın yanında olduklarını kaydetti. Kızılay Küçükçekmece’nin çalışmalarını takip ettiklerini belirterek her zaman eğitim camiası olarak Kızılay’a her türlü desteği vereceklerini kaydetti.
Kızılay Küçükçekmece Şube Başkanı Rafet Orhan’da yaptığı konuşmada Küçükçekmece Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz’a çalışmalarında kendilerine verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ederek ortak çalışmalar yapmak istediklerini kaydetti.
Ziyarette Kızılay Küçükçekmece Şube Başkanı Rafet Orhan’ın yanısıra yönetim kurulu üyeleri Ali Şayir, Hüseyin İpek, Semra Aydın Avşar, Nurgül Orhan Uysal, Barbaros Baltacı, Şafak Biçer ve Şube koordinatörü Gülendam Algül Taşçı’ da hazır bulundu.

Etiketler:
Share
440 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?