• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Lösemi İle Mücadelede Hayata Renk Ver!

İstanbul Esenyurt Mustafa Yeşil Ortaokulundan anlamlı proje.

Mustafa Yeşil Ortaokulu İdaresi,öğretmenleri ve öğrencileri el ele vererek Lösemi İle Mücadelede Hayata Renk Ver! dedi.

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde her geçen gün eğitimde yeni ve  iyi şeyler olmaya devam ediyor.Mustafa Yeşil Ortaokulu Müdürü, Müdür yardımcıları,Öğretmenleri,çalışanları ve öğrencileri birlikte anlamlı bir projeye imza attılar.

Okul Müdürü Fatma Damar UBANİ : Sadece 10 Kasımda Değil Hep Bizimlesin ATATÜRK ve  2-8 Kasım Lösemi Farkındalık Haftası Etkinliğimiz devam ediyor dedi.

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 1998 yılında Pediatrik Hematolog, Onkolog Dr. Üstün Ezer tarafından Ankara’da kurulan ve lösemili çocuklara yardımda bulunan ve birçok ihtiyacını karşılayan bir vakıftır.Esenyurt Mustafa Yeşil Ortaokulu da bu vakıfa ve hastalara destek olmak için böyle bir etkinliğe imza attılar.

Bizde hep birlikte gür bir sesle diyoruzki. Lösemi İle Mücadelede Hayata Renk Ver! Çocuklar iyi olsun diye …

Eğitim Yöneticisi yazar Erhan SARICA’da ”Eğitim ve Spor Sevmekle başlar” sözüyle eğitimdeki başarıyı yakalamadaki sevginin gücünü anlatmış oldu.

Eğitimde başarıyı yakalamak sadece kuru kuruya eğitim öğretim yapmakla olmuyor.Öncelikle çocuğu sevmeli onlara eğitim ve öğretimi sevdirmeli ve Çocuklar iyi olsun diye Lösemi İle Mücadelede Hayata Renk Ver! diyebilmelidir.

src haber – src ajans

Etiketler: » » » »
Share
696 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?