• Ender Gül Anaokulu

logo

Madde Bağımlılığı Hakkında Bilmek İstedikleriniz.

Madde Bağımlılığı Hakkında Bilmek İstediğiniz her şey bu seminerde. BAĞDER Bağımlılığa Karşı Eğitim Yardımlaşma ve Korunma Derneği Büyükçekmece İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen seminere konuşmacı olarak Psikiyatri Uzmanı Uzman Dr. Özge HISIM katılıyor.

Proğramın açılış konuşmasını BAĞDER Bağımlılığa Karşı Eğitim Yardımlaşma ve Korunma Derneği Bahçelievler İlçe Başkanı Mehmet Nuri KAYNAR yapacaktır.

Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet ÖZEL’de bir konuşma yapacaktır.BUSİDER Büyükçekmece Sivaslılar Derneği Başkanı Musa KAYNAR da konuşma yapacaklardır.

BAĞDER Başkanı Özürk KARAHAN’IN selamlama konuşmasının ardından Uzman Dr. Özge HISIM sunumunu gerçekleştirecektir.BAĞDER  Büyükçekmece İlçe Başkanı Mesude TOKEL Tüm Halkımız davetlidir dedi.

BAĞDER  Beylikdüzü İlçe Başkanı Erhan SARICA’da   Büyükçekmece,Beylikdüzü ve Esenyurt İlçelerimizde Madde Bağımlılığı Hakkında Bilgilendirme seminerimize isteyen arkadaşlarımız katılabilirler…
BAĞDER Büyükçekmece İlçe Başkanımız Mesude Tokel ve Büyükçekmece Sivaslılar derneği Başkanı Musa KAYNAR beye çabaları ve duyarlılıklarından ötürü teşekkür ediyorum..dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
957 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?