• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Mavi Gölde Yeşil Damla

Bugün ki duygularımızı  anlatmak için uygun bir sözcük yok. Bir konu ancak böylesine güzel ve anlamlı işlenebilirdi. Bir çiçek misali yurdundan koparılan çocuklar, bombaların sadece vücutları değil hayalleri de öldürdüğü bir ülke Suriye…

Esenyurtta bulunan Mustafa Yeşil Ortaokulu’nun Müdürü Fatma Damar Ubani ve ekibi “Mavi Gölde Yeşil Damla” projesiyle Suriyeli çocukların hayatını ele alarak müthiş bir başarıya imza attılar.

Hersaniyesini heyecan ve hüzün duygularının perçinlenmesiyle izledik. Korodan tutun, Suriyeli bir çocuğun İstiklal Marşı’nı okumasına kadar herşey müthiş birer detaydı. Bu ekibi karanlığa birer mum yaktıkları için gönülden tebrik ediyoruz.

Etkinliğe Esenyurt Milli Eğitim Müdürü Paşalı Beşli, Esenyurt Milli Eğitim Şube Müdürü Yunus Akdemir, Mehmet Maşalı, Çayhan Yıldırım, Halk Eğitim merkezi Müdürü İbrahim Hakkı Damat, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Gazanfer Karataş, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Ayaz, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Satı Mehmet Şimşek, Feyyaz Berker ilkokulu müdürü Erhan SARICA, Esenyurt belediyesi Spor müdürü Yusuf Ocak,Samyeli Eğitim Kurumu Yöneticisi Bahattin DEMİR ve  çok okulun değerli müdürleri katılım sağladı.

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1224 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?