• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

25 Mayıs 2017

Mehmet ÜZER’den Gayrımenkul Yatırımı Mesajı

ÜZDELTA Stretejik düşünme yetenegi ile fark yaratan bir gayrimekul pazarlama ve yatırım danışmalığı şirketidir. Gayrımenkul yatırımının tüm alt dallarında tam hizmet sunan firmanın temel misyonu müşteriye özel kazandıran çözümler üretmektir.Bugünün rekabetçi gayrımenkul yatırımı arenasında tüm taraflar için stratejik öngörüden daha degerli bir şey yoktur.

 

Gayrımenkul yatırımlarında asıl olan rakamlar degil rakamları yaratan fikirlerdir. En yenililkçi pazarlama stratejilerini üreten ÜZDELTA bügünü dogru analiz eder geleceği öngörür .

 

Böylece kazandıran  hamleler üretir Uzman kadrosu ve akılcı servisleri ile hizmet sundugu yer yatırıma değer katar. Bireysel ve kurumsal gayrimenkul ihtiyaçları için dogru zaman ve yerde entegre çözümler sunar. Kazançlı gayrımenkul yatırımları yapmak ancak dogru ÜZDELTA ile mümkündür.

 

Yıllar önce istanbul’da atıldıgımız iş hayatında her zaman kaliteli hizmet vermeyi kendimize amaç edindik. Güven ve samimiyet her zaman müşterilerimizin bizden övgü ile bahsettigi yönlerimiz oldu.

 

2009 yılından bu yana faaliyet gösteren ÜZDELTA Gayrimenkul firmamiz ile birçok kişinin ev sahibi olarak mutlu yuvalar kurmasına vesile olduk ve aslında bizim en büyük ödülümüz siz degerli müşterilermizin bize karşı güvenleri ve mutlulugu oldu.

 

Şimdi ÜZDELTA Gayrimenkul firması çatısını daha da yükselterek daha da emin adımlarla şube sayısını arttırmaya başlasdı. Bize her katılan iş arkadaşımızı ailemizden birileri gibi gördük ve bir aile sıcaklığında şirketimizi büyüttük. Sizlere daha iyi hizmetler sunmanın heyecanı ve çabası içerisinde siz degerli müşterilerimizi canı gönülden selamlıyorum.

 

 

Mutlu ve Sıcak Yuvalarınızda Güzel Günler Yaşamanız Temennisiyle…

Etiketler: » » » » » » »
Share
790 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?