• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

MESK ve Diriliş Eğitim Sendikası Turgut ÖZAL’ın Huzurunda

MESK ve Diriliş Eğitim Sendikası Türkiye Cumhuriyeti 8.Cumhurbaşkanı Merhum Turgut Özal’ın ebediyete irtihalinin 26. yılında kabri başında anma programı gerçekleştirdi.

İBB Başkanı Mevlüt Uysal, vefatının 26. ölüm yıldönümünde 8. Cumhurbaşkanımız Turgut Özal için düzenlenen anma programına katıldı

17 Nisan 8.Cumhurbaşkanımız Merhum Turgut Özal’ın ebediyete irtihalinin 26. yılında kabri başında anma programı gerçekleştirdik. Program İstanbul Milletvekili Prof.Dr. Numan Kurtulmuş’un çelenk sunumu ile başladı. Programa MESK- Memur ve Emekli Sendikaları Konfederasyonu genel başkanı Muzaffer Kala, Diriliş Eğitim Sendikası Genel Başkanı Mehmet Nuri KAYNAR,Hak Bir Sen Genel Başkanı Nail Sarıkaya, BESAM Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Bilgin Akbal, Sivas Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Bahçelievler Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Karabiber, Malatya Platformu Genel Başkanı Muzaffer Tunç, Kağıthane Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili Nazmi Toro ile birlikte katıldık.

Diriliş Eğitim Sendikası Genel Başkanı Mehmet Nuri KAYNAR:  Özal ailesi adına kıymetli dostumuz Ahmet Özal bey taziyeleri kabul etti.
Merhum Cumurbaşkanımıza Allah’tan rahmet diliyoruz.dedi.

Diriliş Eğitim Sendikası Genel Başkan Yardımcı Erhan SARICA;Türk siyasi tarihinde derin  izler bırakan Türkiyemizin kalkınması ve gelişmesi için ortaya koyduğu vizyon ve icraatlarıyla milletimizin gönlünde en üst düzeyde yeri olan Türkiyemizin demokratikleşmesi ve gelişmesi adına büyük çaba gösteren merhum Turgut Özal’ı vefatının 26. yıl dönümünde rahmetle ,minnetle yad ediyorum. Mekanı cennet olsun. Dedi.

 

Etiketler: » » » » » » » »
Share
227 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?