• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Milyonlar Şehitler Köprüsünde

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bu millet; asil, cesur, kahraman bir millettir. Bu millet, hürriyetine canı pahasına sahip çıkan bir millettir.

Bu millet, vatanı söz konusu olduğunda aynı safta buluşma erdemi gösteren necip bir millettir.”

15 Temmuz Şehitler Köprüsü… Tüm şehitlerimize rahmet ve minnetle anıyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin dört bir yanında insanlar akın akın şehitler köprüsüne geldiler. Cumhurun başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından sonra  Milletin Zaferi anıldı.

Diriliş Gençlik federasyonu başkanı Berivan ALGIN ve Muğla il başkanıyla birlikte Marmaris’te Reisin kaldığı otelinin önünde nöbetteydi .81 ilde teşkilatlarla sokağa çıktık dedi.

Diriliş gençlik federasyonu Tüm il ve ilçelerde temsilcilikler törenlere destek oldular.

İstanbulda Şehitler köprüsündeki proğrama Onu temsilen Genel Başkan yardımcıları İbrahim KÖSE , Erhan SARICA ,yönetim kurulu üyeleri ve Diriliş gençlik federasyonu ilçe teşkilatları olarak tam kadro katıldı.

2016-2017 de oldugu gibi 2018`de de aynı meydanlardayız kimse meydanları boş sanmasın. bin yıl daha biz bu meydanlarda devletimizi milletimiźi mudaafa etmeye hazırız elini uzattanın kellesini koparmak için buralarda olacaz.Diriliş Gençlik federasyonu başkanı Berivan Algın.

Proğrama sivil toplum kuruluşları ,yerli ve yabancı basın mensupları katıldılar.

Haber :Ayşegül SARICA

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » »
Share
751 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?