• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Müge Anlının Aylardır Aradığı Deniz Demir Ölü Bulundu

Müge Anlının Aradığı Deniz Demiri Kim Neden Öldürdü?

26 aralıktan beri kayıp olan 36 yaşındaki Deniz Demir’in ailesi oğullarının bulunması için Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert Programına  başvurmuştu. 10 Şubatta beri soluksuz izlediğimiz olayda Deniz Demir’i öldürmesi şüphesinden dolayı  göz altına alınan   Siyasettin Özaydın  5 saat süren sorgusunda hiçbir soruya cevap Deniz Demir’i öldürmediğini belirtmişti. Bu sorgunun sonrasında serbest bırakılan Özaydının arabasında kurşun izi ve kan izi bulunması ve delillerin karartmaması için tutuklanmıştı. Müge Anlının Günlerdir aradığı  36 yaşındaki Deniz Demir’in cansız bedenine dün öğlen saatlerinde Fındıklı İlçesi Düzköy Köyü’nde köylüler tarafından ormanlık alanda bulundu. Deniz demir kime ne yaptı da öldürüldü? Cinayeti kim  yada kimler tarafından işlendi? Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile tatlı sert programının sevilen sunucusu Müge Anlı 26 aralık 2016’dan beri kayıp olan ve aylardır aradığı Deniz Demir’in cansız bedeni köylüler  tarafından bulundu. Fındıklı İlçesi Düzköy Köyünde ormanlık alanda erkek cesedi gören köylülerin ihbarı üzerine harekete geçen polis  ekipleri, yapılan inceleme sonrasında cesedin, yılbaşından bu yana kayıp olarak aranan Deniz Demir’e ait olduğunu belirledi. Tabanca ile öldürüldükten sonra ormana atıldığı düşünülen ceset Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Deniz Demirin Hamile Eşi Savcıdan Neden Koruma Altına Alınmak Talebinde Bulundu Çocuk Kimden? 

Hakime Demir savcıdan neden korunma koruma  altına alınma talebinde bulundu? ? Siyasettin Özaydın’ın ile ilişkisi olduğu iddia edilmişti.  Aylardır  kayıp olarak aranan Deniz Demir’in 6 aylık hamile olan eşi Hakime demir ise ne acı bir tesadüf ki  ve Demirin cesedinin bulunduğu gün doğum yaptı. Söylendiği gibi bebek Siyasettin Özaydınmı? Yoksa çocuk başkasından mı tüm bunlar yapılacak olan DNA Testi ile açıklığa kavuşacak.Polis 30 Aralık tarihinde Fındıklı İlçesi Tepecik Köyünden hareketle ikilinin cep telefonu sinyallerinin geldiğini tespit etmiş ve yine aynı bölgeden saat 17.58’de telefon sinyallerinin kesildiğini belirledi. Oysa , Deniz demir  30 Aralıkta evini terk ederek Rize’nin Fındıklı İlçesi Tepecik Köyündeki Hakime Demir’in peşinden babasının evine  gitmişti. Tüm bu yaşanan olaylardan sonra Yakınlarının ihbarı üzerine başlatılan soruşturma başlatıldı. Bu soruşturma kapsamında Fındıklı ilçesinde MOBESE kameralarının görüntülerini inceleyen polis, Deniz Demir’in en son görüştüğü kendisinin Biyoenerji uzmanı olduğunu söyleyen Siyasettin Özaydın görüldüğünü tespit etti. Peki bu durum Siyasettin Özaydını neden rahatsız etmişti?  Neden evini terk eden eşinin ardından barışmak amacıyla kayın pederinin evine giden Deniz Demirin peşine gitmişti.

SİYASETTİN ÖZAYDIN : SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Alınan ihbar üzerine Deniz Demirin cesedinin bulunduğu Fındıklı İlçesi Düzköy Köyü’nde ormanlık alanda  Jandarma Komutanlığı   polis ekipleri, Asayiş Timleri ve tarafından ilçeye bağlı Düzköy mevkisinde  ormanlık alanda geniş kapsamlı İncelme çalışması başlattı. Yapılan inceleme faaliyetinde vücudunun  büyük bölümü yabani hayvanlarca parçalanmış  cesedin üzerinden Deniz Demir’e ait kimlik çıktı. Olay yeri incelemesinin ardından Cumhuriyet savcısı tarafından  yapılan ön  otopsi sonrası  Demir’in cansız bedeni kesin ölüm sebebinin tespit edilebilmesi için Adli tıp kurumuna gönderildi. Cinayet şüphelileri arasında olan Özaydın  abisi bu gün Müge Anlının programına bağlanarak cinayetin kendisi ile ilgisi olmadığını ve Özaydının suçunu  itiraf ettiğini programda öğrendiğini söyledi. Bizde src ailesi olarak Demirin ailesine baş sağlığı diliyoruz.  

 

 

YAZAN: DİLEK SOYAK

Etiketler: » » » » » » » »
Share
4327 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI