• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

20 Mayıs 2017

Muşlu Bürokrat ve Akademisyenler Platformu

Muşlu Bürokrat ve Akademisyenler platformu kurucu başkanı Davut BOZKURT

Muşlu Bürokrat ve Akademisyenler platformu kurucu başkanı Davut BOZKURT şunları söyledi; “Platformumuzu kısa süre önce kurduk ve giderek ilerleme ve büyüme yolunda hızlı adımlar atmaktayız. Amacımız olan Bürokrat ve Akademisyenlerimiz ile iletişime geçip kimimiz neredeyiz? Hemşerilerimize nasıl faydalı  birer öncü olabiliriz ve Muş için her alanda nasıl projeler yapabiliriz. Muşlu gerek Bürokrat ve gerek Akademisyenlerimizin üye sayıları gittikçe çoğalıyor. Ailemizin bu büyümesi ve destek alarak yaptığımız projeler bizim doğru yolda olduğumuzu ve daha çok içtenlikle çalışmamızı gösteriyor.

 

Bu süre zarfında, Platformumuzun Proje Danışmanı olan Sayın Acem YILDIRIM’ın büyük gayret ve çabası ile  Muş’umuza İki kütüphane, Kitap, Kırtasiye, Kızılay ile birlikte Öğrencilerimize giyim malzemeleri ve Kutlu Doğum Haftasında 1200 adet Peygamberimizin Hayatını anlatan kitapları il ve ilçelerimize gönderip kutlayıp toplam 5 tane proje gerçekleştirdik.

Bundan sonra Bürokrat, Akademisyen, İş Adamları ve STK lar ile daha sıkı bir çalışma içerisinde olup etkin ve verimli kalıcı projeler üretmeye gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bu konuda Muş ve Muş’a gönül veren tüm bireylerin desteklerini Platformumuz olarak bekliyoruz.

 

Yola Devam sloganı ile birlikte Ele ele, Gönül Gönülle, Birlik, Kardeşlik ve Barış içinde olarak Ülkemize, Memleketimize daha faydalı olmak ve kalıcı eserler bırakmak için Muşlu Bürokrat ve Akademisyenler Platformu (MUŞ-BAP), İl il programlar düzenleyip projelerini hızla sürdürmeye devam edecektir.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
875 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?