• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Artvin ili Arhavi ilçesi ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanan Mustafa Arslanoğu ‘na Yeni Görevinde Üstün Başarılar Diliyoruz.

Mustafa Arslanoğu  Artvin ili Arhavi ilçesi ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Atandı .

Aslen Artvin Arhavili olan Mustafa Arslanoğu  yeni görevi olan Artvin ili Arhavi ilçesi ilçe milli eğitim müdürlüğüne atandı . Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde göreve başlayan Mustafa Arslanoğlu kimdir.  10 Kasım 1956 ‘da  Artvin-Arhavi’de doğdu . Kartal imam hatip lisesi ve Marmara ilahiyat fakültesi mezunu olan Mustafa Arslan-oğlu 1984 yılında ilk görev yeri olan  Çankırı-Korgun’da göreve başladı. Burada 5 yıl görev yaptıktan sonra İstanbul’a tayin olan Arslanoğlu çeşitli okullarda öğretmenlik ve idarecilik görevleri yaptı. 5 yıl sonra İstanbul’da Kartal Ticaret ve Meslek Lisesinde görev yaptı. 1992 yılında da Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinde göreve başladı. Kendisi tam bir  eğitim gönüllüsü  olan  ve 2002 yılına kadar içtenlikle ve samimiyetle hizmet veren Arslanoğlu bu hizmet süresi içerisinde lise bölümünden sorumlu müdür yardımcısı olarak görev yaptı. Aynı zamanda eğitime gönül  vermiş ulvi kişiliği ile bilinen Arslanoğlu   pansiyondan görevli müdür yardımcısı olarak gündüz okulda, akşam pansiyonda olmak üzere 6–7 sene aralıksız olarak hizmet verdi.

Srchaber Medya Ailesi Olarak Mustafa Arslanoğu’na Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde  Başladığı Yeni Görevinde Üstün Başarılar Diliyoruz.

Mustafa Arslanoğu  15 Temmuz 2013 tarihinde “Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü” oldu. 10 yıllık bir dönemden sonra fiili hizmet olarak Kartal’dan ayrılan Arslanoğlu, gençliğinden beri gönül verdiği  şiir ve edebiyata öğrencilerle güzel bir yaklaşım gösterebilmek amacıyla da önem verdi. Mustafa Arslanoğlunun Açıklamalı ‘’Atasözlerimiz” isimli, bir kitabının yanı sıra Gün Gelir” ve “Aş Kendini” (Konulara Göre Beyitler-Şiirler) adlı şiir kitapları da var. Öğrencilerinden aldığı o güzel ilhamla konularına göre deyimler ve beyitler yazan Arslanoğlu şu anda da edebiyat çalışmalarına devam ediyor.   Ayrıca “Deyimlerle Seyahat”(Açıklamalı Deyimlerimiz), “Veciz Sözler”(Konularına Göre Özlü Sözler), “Destan”(Piyes), “Bizim Yunus”(Piyes), “İki Dünya”(Şiir), ve “Bir Hilal Uğruna”(Piyes) isimli eserleri de basıma hazır  bulunmaktadır.Bizde srchaber medya ailesi olarak  azimli ve sabırlı kişiliği ile mesleki hayatında  büyük başarılara imza atmış olan  Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yeni görevine başlayan Musatafa Arslanoğluna  üstün başarılar diliyoruz.

Artvin ili Arhavi ilçesi ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu

Yazan Ve Hazırlayan Dilek Soyak

Etiketler: » » » » » » »
Share
1275 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI