• Ender Gül Anaokulu

logo

24 Eylül 2017

Necmi Kadıoğlu ve Kadir Çakır Van’da

 

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi KADIOĞLU ve Ak Parti Esenyurt ilçe Başkanı Kadir ÇAKIR’la birlikte Van Bahçesaray ilçesini ziyaret ettiler.

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve ilçe Başkanımız  Kadir Çakır’la Van ili Bahçesaray ilçesine Akabinde Arvas Köyünde Metfun Seyyid Muhamed kutup Seyyid Molla Lütfullah Ve Seyyid Fehim Arvasinin Markadlarını Ziyaret Ettik Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu Arvasa Bir Medrese Kuran kursu Yaptıracağını Söyledi Başkanımız Necmi kadıoğluna İlçe Başkanımıza İstanbul’dan Gelen Tüm Heyete Teşekür Ederiz.

Van kültür Evi Başkanı Feyat Kıyak’ın Daveti Üzerine Kendi Evinin Bahçesinde Verdiği Yemeye Başkan Necmi Kadıoğlu Akparti Teşkilattan Sorumlu Sayın Erol Kaya İlçe Başkanı Kadir Çakır Van Valisi Tuşba Belediye Başkanı ipek Yol Belediye Başkanı Gevaş Belediye Başkanı Edremit Belediye Başkanı Van Fedarasyon Başkanı ilçe Başkanları STK lar Ve Yoğun Bir Katılım Olmuştur. 

 

src haber ailesi olarak İSTANBUL ile VAN arasındaki uzak mesafeyi gönülleri birleştirerek yakın hale getiren ; akraba ve memleket sevdalısı,gönlü güzel insan Abdulkahhar Arvas’a tesekkür ederiz..Her şey gönlünce olsun .

 

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
876 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?