• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

24 Kasım 2018

Öğretmenim Tebeşirli Ellerinizden Öperim

Dünyanın ve bizlerin istikbalini belirleyecek, ulusun kaderini şekillendirecek gençlerimizi emanet ettiğimiz, insan yetiştirmek gibi meşâkkatli bir mesleği icra eden, ilk ayetin ifasına nail, halifenin kölesi olurum iltifatına mazhar olmuş,
öğrencilerin yüreklerine dokunan, ufuklar açan, her daim yol gösteren, hayatlar değiştiren, milli benliği, tarihi, ecdadı, değerlerimizi aşılayan kıymetli Öğretmenlerimiz!
Hayranlığın, sevgi dolu bakışların, umutla parlayan gözlerin muhatabı
İlim, irfan, terbiye, ahlâk nişanesi olan söylemleriyle, ilmiyle, eylemleriyle yol gösteren, ders veren
kâh karda kışta, soğukta, kâh hertürlü zorlukta; şiddet gören, şühedaya eren, emektar, cefakâr Hocalarımız!
bu güzel gününüzü tebrik ediyor yetiştirdiğiniz nesillerin ulusumuzun kaderinde, istikbalinde rol almalarını ve sizlere bu haklı gururu yaşatmalarını temenni ediyorum.
Bu vesileyle şehit öğretmenlerimize Cenabı Allah’tan rahmet diliyor, bu günlere ulaşmamıza vesile olan tüm öğretmenlerimizin saygıyla ellerinden öpüyorum.

İlk öğretmenlerim Annem ve Rahmetli Babam ,Çok kıymetli Öğretmen eşim,bana emek veren Değerli ilk okul öğretmenim ,emeği geçen tüm öğretmenlerim, bu vesile ile hepinizin Öğretmenler günü kutlu olsun sizin gibi ustalar daima var olsun nice senelere inşallah sağlıkla sıhhatle Allah’a emanet olun.
Eserinin Üzerinde İmzası Olmayan Yegane Sanatkar ÖĞRETMENDİR.

Değerli Öğretmenlerim Gününüz Kutlu Olsun..
Selam ve Dua ile…

Ayşegül SARICA

src haber Editörü

Etiketler: » » »
Share
365 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?