• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Okumuyoruz, Okumayı sevmiyoruz, Neden?

Sevgili Arkadaşlarım Değerli Hemşehrilerim, Gördüğüm lüzum üzerine bir kaç sözüm var.Okumuyoruz, Okumayı sevmiyoruz, Yazarlarımıza destek olmuyoruz, Neden?
Bir eser meydana getiren bir yakınımızı tebrik dahi edecek bir eylem neden yok? Ben kitap okumuyorum ve okumayı da sevmiyorum diyebiliniyor, hemde göğsünu gere gere. Kitap fuarlarında insanlar meşhur yazar olanları arıyorlar, güzel de orada bulununan, insanlarımıza sundukları eserleri sergileyen Şair ve Yazarlarımıza bir merhaba demeden geçenlere ne demeli. O bir merhaba, O eserleri meydana getiren kişileri nasıl da mutlu eder.Hele kitabına şöyle bir dokunursanız. Nerede olursak olalım bir Ödemişli olarak Kültüre, Okumaya, Sanata, emeğe, alın terine, değer verip, onların yanında olduğumuzu gösterelim. Birazcik sevgi, birazcık ilgı, birazcık alaka gösterelim. Ne kaybederiz ki? Bir kitap yazmak ve onu okurlarına sunmak çok önemlidir. Her türlü eleştiri ve takdir gelebilir.Kitaplar ayrı birer dünyadır. Hele Şiirler birer deryadır, uçsuz bucaksız diyarlara götürür insanları. Ben 70 yaşıma girdim ve ölümüme kadar pozitif enerjimle insanlarımıza mutluluğu anlatacağım, yazacağım ve üreteceğim.
Son sözüm biri birimizi sevelim. Hep iyilik diliyelim. Okumayı sevelim, okutabilmeye destek olalım. Insanlarımıza da bir fırsat verelim. Lü
Saygılar sunarım Değerli Hemşehrilerim.
ÖDEMİŞLI RASİM ŞENGÜN

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1689 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?