• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Ölen Deniz Demir’in Annesi Vatan Gül Hanım Konuştu

75 Gün Oğlu Deniz Demiri Bekledi Vatan Gül Hanım

75 Gündür oğlunun gelmesini bekleyen bir anne. Son güne kadar Müge Anlıya oğlumu bul iyen  bir Anne kimden söz ettiğimi umarım anlamışsınızdır. Ölen Deniz Demir’in  Annesi Vatan gül hanım.  Oğlunun ölüm haberini aldıktan sonra en azından bulundu demesi. Bir annenin yaşayacağı  daha acı bir şey olabilir mi? Başınız sağ olsun vatan gül hanım . Ya gözüm arkada kalsaydı ya bulunmasaydı diyen bir anne vatan gül hanım. Çevresinde çok sevilen hiçbir suça karışmamış bir hiç uğruna  işlenen bir cinayete kurban  giden Deniz Demirin ölümü hepimizi çok derinden etkiledi. Çocuğunun kanı yerde kalmayacak inşallah. Allah’ın izniyle adalet Deniz Demire kıyan kişi ya da kişilere gerekli cezayı verecek. Onlar dışarıda elini kolunu sallayarak gezemeyecek vatan gül hanım .Anası olarak oğluna sarılamadı Vatan Gül Hanım..

Gözler Şimdi Pazartesi Çıkacak DNA Testine Çevrildi.

Gözler ise şimdi pazartesi yada salı çıkacak DNS Testinin sonucuna çevrildi. Her iki ailenin de  en çok merak ettiği konu Bu DNA  testi Deniz Demirin kayıp olduğu dönemlerde yapılsaydı ve çocuk Siyasetin’den çıksaydı Deniz DEMİR  bulunamasa bile cinayetin sebebi daha  belli olacaktı. Ama artık  Deniz DEMİR’İN cenazesi bulunduktan sonra Haki menin çocuğunun kimden olduğu bir prosedürden başka hiçbir şey  değil. Sana Gelince; Hakime hanım seni kimseye muhtaç etmeyen 12 senedir sana gözü gibi bakan eşi Deniz Demirin öldürülmesine göz yumduysa  bir kadın olarak sana şunu soruyorum. Sen bu adamı  hiç mi sevmedin?  Hiç mi  çocuğunu düşünmedin.Sen de hiç mi  vicdan yoktu.Madem sevmiyordun 12 yıl ayrılmak için niye bekledin?

Cenaze Annenin İsteği Üzerine Bursa’ya Götürüldü.

75 gün sonra Rize’nin Fındıklı ilçesine  Elmalık köyünde   cenazesi bulunmuştu  Deniz Demirin .Ailesinin isteği üzerine 16 Martta Trabzon Adli tıp kurumunda otopsisi tamamlanan Deniz Demirin cenazesi  Annesi Bursa’da yaşadığı ve oğlunu yakınında olmasını istediği için  Bursa’ya götürüldü. Burada abası tarafından Bursa’da  kurtuluş camisinin morguna konuldu.

Deniz Demir’in Sevenleri Babayı Gürsu da  Yalnız Bırakmadı

Deniz Demir’in  sevenleri babasını Gürsü da yalnız bırakmadı. Müge Anlı Tatlı  Sert programında konuşan Deniz Demir’in babası  ve sevenlerinin üzüntüsü çok büyüktü. Babası  ve arkadaşları  adalete güvendiklerini Siyasettin Özaydın  denen kişinin en ağır cezayla ile cezalandırılmasını adaletten istediklerini  Denizin arkasında olduklarını dile getirdi. Deniz demir’in cenazesini bulduğu için  Müge Anlı’ya teşekkür ederek, Müge anlının programı olmasa bu olaylar ortaya çıkmazdı dediler.

Hakime’nin Babası Denizin Amcasıydı

Aile içinde Herkesin huzuru kaçtı. Hakimenin babası Denizin amcası İkisinin amca çocuğu  olması nedeniyle cenazeye çağrılmadılar. Kardeş çocukları vs akraba evliliği yaptığı için aile  Hakimeyse yakın olanlar ve Deniz Demire  yakın olar diye aile ikiye bölündü.

 Deniz Demir’in Ailesi: Hakime’nin Ailesi Cenazeye Gelmesin.

Deniz Demirin ailesi üzüntülerinden dolayı Hakime’nin arabalarına haber göndererek cenazeye gelmemesi istedi. Hakime’nin erkek erkek kardeşi zafer beyin eşi evden gitmiş .Hakime’nin erkek kardeşi  eniştemin düğünümde bana  ettiği yardımlar gözümden gitmiyor  dedi. O benim için amcamın oğlu değil ağabeydi  diyerek, iki gözü iki çeşme ağlıyor. Hakime’nin işin içinde olma şüphesi tüm aileyi birbirine soktu.

YAZAN. DİLEK SOYAK

 

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
3742 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI