• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

20 Mart 2017

Öz Yarımburgaz spor

Öz Yarımburgaz Spor

Öz Yarımburgaz spor 2012 de kuruldu. Kurulduktan sonra hızla çalışmalarına devam eden kulüp 2014 de amatör lige katıldı.
Öz Yarımburgaz spor Recai Şaz ve İlhan pakır ın şahsi gayretleri yanında Belediyeden yapılan malzeme yardımları ile ayakta kalmaya gayret göstermiştir.
Öz Yarımburgaz spor ,  mahalle kültürü benimsemiş gerçek bir amatör kulübü hüviyyetinin gerçek örneğidir.
Kulüp binası olmayan Öz Yarımburgaz spor kulüp binası yerine Yarımburgaz Hayriye Gök İlköğretim okulunun yanında bulunan konteynır barakada yaşam mücadelesi göstermektedir.
A takımı futbolcularımız ; İlker,Yalçın, Oğuzhan,Veysel Sevim,Kadircan,Mehmet,Adem,Arif,ismail,Tulunay,Atakan ,Nuri,Hakan,Veysel,Yunus,Burkan,Samet,Emre,Vahap ve Tufan’dan oluşmaktadır. Öz Yarımburgaz spor  A takımı yanında birde  genç takımı bulunmaktadır. 

Öz Yarımburgaz spor İkinci amatör Kümede

Öz Yarımburgaz spor İkinci amatör Küme9.cu grupta yer almaktadır 5.ci haftayı geride bırakan kulübün bir maçıda  eksik olmasına rağmen 9 puanla 3. Sırada yer almaktadır. Bu hafta 21/03/2017 Tarihinde pazar günü Sefaköy Kartal sahasında Küçükçekmece nin diğer temsilcisi Balkan sporla eşleşeceğiz Küçükçekmece derbisine tüm spor severleri davet ediyoruz.
Öz Yarımburgaz Spor’un A takımı başında geçen senede takımda futbol oynayan Şenol Doğan bulunmaktadır. Eski Futbolcu olan Şenol Doğan Antrenörlük  sertifikasını alarak takımın başına geçti. Şenol Doğan şöyle konuştu;eski futbol tecrübesiyle gençlere bir şeyler kazandırmak için elimden geleni gayreti futbol bilgilerimi sahaya yansıtacağım, hedefimiz Öz Yarımburgaz sporun adını herkese duyurmak olacak. dedi

 

 

 

Öz Yarımburgaz spor İkinci amatör 9.cu grupta yer almaktadır

A takımı futbolcularımız ; İlker,Yalçın, Oğuzhan,Veysel Sevim,Kadircan,Mehmet,Adem,Arif,ismail,Tulunay,Atakan ,Nuri,Hakan,Veysel,Yunus,Burkan,Samet,Emre,Vahap ve Tufan

 

Haber;Adem Yalçın KANDEMİR

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
2122 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?