• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Referandum öncesi liderlerden son mitingler

16 nisan referandum öncesi liderlerden son mitingler

 Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sisteminin oylanacağı 16 nisan referandumuna 24 saatten de az bir zaman kala Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım İstanbul’un çeşitli ilçelerindeki mitinglerde; Kemal Kılıçdaroğlu ise, Ankara’da son mesajlarını veriyor. Dün akşam Show TV ,Habertürk TV ve Bloomberg HT ortak bir yayınına katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelinin ise  bugün için herhangi  bir miting programı bulunmuyor.

 Tuzla’da konuşan Erdoğan Hayır demeyi siyaset sanıyorlar.

Tuzla‘da konuşan Erdoğan ‘Evet’ diyen de ‘hayır‘ diyen de, kardeşim ‘hayır’ diyeni anlayış ile karşılarım ama evetle hayırı aynı kefeye koyamam.Evetle hayır aynı kefede, aynı torbada nasıl durur, olur mu böyle bir şey? Hayır diyeni de anlayışla karşılarız o ayrı mesele. Niye? Demokrasi bu. Ama eğer hepsini aynı yerde tartmaya kalkacak  olursak o zaman biz neden bu kadar mücadele veriyoruz ki? Değil mi? diye halka seslendi. Anayasa değişikliğine karşı çıkanlara dikkat ediniz, kendileri bize hiçbir teklif getirmiyor, sadece şimdi olduğu gibi  yapılmasın, ‘olmasın,değişmesin’ diyorlar. Her şeye karşı çıkmayı,  ‘hayır’ demeyi siyaset sanıyorlar. Neye hayır dediklerini bilmedikleri için de sürekli saçmalıyorlar.

Esenyurtta vatandaşlara  seslenen Başbakan Binali Yıldırım  yolları böleriz, Türkiye’yi böldürtmeyiz

Esenyurtta vatandaşlara  seslenen Başbakan Binali Yıldırım  Biz  AK Partimizin kurucusu Recep Tayyip Erdoğan ile bu yolda bu işe İstanbul’da başladık. AK Parti hükümetleri olarak yola çıkarken ne dedik. ‘Türkiye’nin ihtiyacı adalettir, kalkınmadır. 15 yılda önemli kalkınma için çok büyük işler yaptık.Yolları böleriz, Türkiye’yi böldürtmeyiz. Şükürler hangi hedefi koyduysak onu gerçekleştirdik. Ülkemizin dört bir yanını fabrikalarla, okullarla, hastanelerle, hava limanlarıyla donattık  diyen Yıldırım İstikrar için evet diyerek sözlerini tamamladı.

Dilek Soyak

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1110 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI