• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

REYAP HASTANESİ İSTANBUL – ESENYURT

REYAP HASTANESİ İSTANBUL

Reyap Hastanesi İstanbul yurt içinden ve yurt dışından gelen hastaların ulaşım kolaylığı düşünülerek insana üstün sağlık hizmeti vermek hedefiyle Ekim 2016’da Esenyurt’ta hizmete başlamıştır. Hastanemiz, Reyap Sağlık Grubu’nun Tekirdağ Çorlu’da hizmet veren hastanesinden sonraki ikinci sağlık yatırımıdır.

Hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın üst düzey konforu amaçlanarak tasarlanan hastanemiz mimari ve teknolojik altyapısı, görselliği ve işlevselliğiyle modern hastaneciliğin otelcilik anlayışıyla başarıyla birleştirilmesinin eseridir.

Reyap Hastanesi İstanbul, Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak dinamik ve yeniliklere açık kimliğiyle bireysel ve toplumsal sağlık hizmetleriyle ilgili bütün alanlarda yapılan projelerde yer almak üzere diğer yurt içinden, yurt dışından, kamu ve özel kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaktadır.

Reyap Hastanesi İstanbul kaliteli bütüncül sağlık hizmeti vermekle yetinmeyerek nitelikli sağlık personelinin yetiştirilmesi görevini de üstlenmiştir. Her düzeyde sağlık personelinin yetiştirilmesi amacıyla uygulama alanı sağlama, ders programı oluşturma, ders veren kadroları belirleme, eğitim gereksinimlerini saptama ve karşılama çalışmalarıyla eğitim, öğretim, araştırma, geliştirme, uygulama, eşgüdüm gibi kapsamlı akademik ve idari çalışmaların her aşamasını düzenlemekte ve yürütmektedir.

İstanbul Rumeli Üniversitesi ile iş birliği içerisinde olan Reyap Hastanesi İstanbul, sağlık hizmet standartları, fiziki özellikleri, tıbbi cihaz parkuru ve teknik donanımı ile üniversite hastanesi olmak üzere planlanıp inşa edilmiştir.

35.000 m2’lik kapalı alana 250 araç kapasiteli otoparkıyla 12 katlı olarak inşa edilmiş olan hastanemizin yatay bina yapısı ile hastaların özellikle ayakta tanı ve tedavi işlemlerinde alacakları tüm hizmetlere kolay erişimi sağlanmıştır.

Hastanemizde 4 Corner suit CIP, 21 suit VIP, 148 özel hasta odası, 77 yoğun bakım yatağı ile birlikte toplam 275 yatak kapasitesine ulaşılmıştır. Toplam 11 ameliyat salonumuz en gelişmiş cihazlarla donatılmıştır. Anti-bakteriyel zemin ve duvar döşemeleriyle kaplanan hasta odalarında, enfeksiyon riskinin ortadan kaldırılması amacıyla hiçbir eşya zemine sabitlenmemiştir. Hasta odaları, taze hava ile beslenen fan-coil sistemiyle, hastanenin tamamı gibi, %100 şartlandırılmış ve iklimlendirilmiştir.

Genel hastane olarak tüm branşlarda hizmet veren Reyap Hastanesi İstanbul’da Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Tüp Bebek (IVF), Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Estetik, Rekonstrüktif ve Plastik Cerrahi gibi önemli bölümlerin yanı sıra Dahiliye, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ile Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi, Koroner Yoğum Bakım Ünitesi ile Yenidoğan Bakım Ünitesi bulunmaktadır.

Radyoloji bölümü kaserli doku taraması yapan PET-CT, 3 Tesla MR, 256 kesit bilgisayarlı tomografi, 4D ultrason, Özel Işık Filtreli (Yellow 560) OPMI PENTERO 900 ZEISS cerrahi mikroskop, dijital mamografi gibi ileri teknoloji ürünü görüntüleme cihazlarıyla donatılmıştır.

Yaşam kalitenizi yükseltmek için değerler ve anlamlar yaratan Reyap Hastanesi İstanbul hizmetinizdedir.

kaynak:reyaphastanesi.com.tr

Etiketler: » » » » » »
Share
1666 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?