• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

10 Ocak 2019

Sarıca’dan Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Ulusal ve uluslararası habercilikte öncü olan src haber’in Genel Yayın Yönetmeni Ercan SARICA 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

src haber Genel Yayın Yönetmeni Ercan SARICA’dan Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı;Basın meslek ilkelerine bağlı kalarak,Vatan,millet sevgisi,mesleki ve toplumsal hassasiyet içinde çalışmalarını sürdüren tüm gazeteci meslektaşlarımın gününü kutluyorum.dedi

Ulusal ve uluslararası habercilikte öncü olan src haber Dünya üzerinde 10 larca ülkeden takip edilmekte ve birçok ülkeden okunmaktadır.

Genel Yayın Yönetmeni Ercan SARICA 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle tüm Dünya Gazetecilerinide selamladı.

Basın meslek ilkelerine bağlı kalarak,mesleki ve toplumsal hassasiyet içinde çalışmalarını sürdüren gazetecilerin gününü kutluyor;10 Ocak’ın çalışma şartlarının iyileştirilmesi ve sosyal-ekonomik haklarının geliştirilmesine vesile olmasını temenni ediyorum.
Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin her günü güzel geçmesi dileklerimle saygı ve muhabbetle selamlıyorum.
Erhan SARICA
Eğitimci ,Gazeteci ,Yazar

Etiketler: » »
Share
195 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?