• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

SEN BİR AİLEYİ YOK ETTİN HİMMET

SEN BİR AİLEYİ YOK ETTİN HİMMET

ER YADA GEÇ TECELLİ OLACAK O ADALET

Daha dün gibi gözümde Müge Anlı ve Ekibine beni götürmeyin havasız yerde duramam diye yalvarışları yalandan döktüğün timsah göz yaşların. Şimdi acımasızca katlettiğin o küçük kızın annesi ve kardeşi toprak altında nasıl yatacak. Daha önemlisi sen bir aileyi perişan ettin Himmet. Senin sebep olduğun bu aile faciası var ya insan olanın yapacağı bir şey değil. O küçük kızın babası tıpkı senin gibi ailesini katletti. Bunun için şimdiye kadar pek çok şey yazıldı çizildi. Aile sorunlarının olduğu daha da bir çok şey değil mi? Ama tüm bunlar bu vahşi cinayete senin sebep olduğun gerçeğini değiştiremez ki…
Allah’ın işi işte şimdi ikinizde aynı hapishane desiniz. Zaman ne gösterir bilinmez ama, ben geçte olsa adalet tecelli edeceğine inananlardanım. Er ya da geç bir gün seninde layık olduğun şekilde katledildiğinin haberini de yazacağım. Ama tek dileğim var kendi belanı Allah’ından bulman. Şimdi sana soruyorum Himmet o olmayan aklınla küçük bir kız çocuğunu katlede bildiysen havasız yerde kalamam diyen sen bir gün o toprağa girdiğinde nasıl duracaksın? Seni Topraklar kabul etmesin Himmet!
Ama sen ve senin gibiler de lafa gelince olmayan akıl nedense çocuk istismarı gibi durumlarda devreye giriyor. Kurbanınızı katlederken nedense ne yaptığınızı hatırlamıyorsunuz. Ama iş ceza çekmeye gelince aklı dengeniz yerinde olmuyor. Türkiye siz ve sizin gibiler den bıktı artık. İdam yasası bir gün gelecekse sizin gibiler için gelsin. Gelsin ki artık çocuklarımız acımasızca istismar edilmesin. Yuvalar yıkılmasın Anneler babalar korku içinde yaşamasın. Ben Küçük Irmağa , ve babası tarafından katledilen annesine ve kız kardeşine Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanınız cennet olsun.. Dilerim bir aile faciasına sebep olan sen var ya sen Himmet Allah’ından bulasın.

Dilek SOYAK

 

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
2545 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI