• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Seri Katil Atalay Filiz’den FETÖLÜ Savunma

Seri Katil Atalay Filiz’den FETÖLÜ Savunma

3 Kişinin cinayet zanlısı Atalay Filiz’in dün Ankara’da görülen mahkemesinden kendini savunurken işlediği cinayetler ile ilgili yaşanan trajikomik olayları kaleme aldım. Evet, üç kişiyi soğuk kanlı bir şekilde katleden, bu seri katil dün görülen mahkemede kendisine söz hakkı verildiğinde Göktuğ Demiraslan FETÖCÜ olduğu için öldürdüğünü söylemesi gerçekten trajikomik değil de? Bu kadarla kalsa iyi. Babasının korgeneral olduğunu söyleyen Atalay Oğlu Üniversiteyi 6 yılda bitirdi. Mezun olur olmaz TUBİTAKA göreve başladı. Ben öldürmeseydim vatan haini olarak tutuklanacaktı diyerek üstüne mahkeme başkanından savunma hakkı istedi. Mahkemenin bu talebi reddetmesi üstüne Elinde 20 saat konuşacak malzeme olduğunu ama kararın değişmeyeceğini bildiği için kendini yormayacağını söyledi. Aslında bu yazıyı okuyan sizler kadar benimde dilimin ucuna öyle sözler geliyor ki; söylesem hem etik olmaz hem de o seri katilden farkım kalmaz.

Göktuğ Demiraslan ve Sevgilisine Kaçmaları İçin Para Vermiş

Ya FETÖCÜ olduğunu iddia ettiğin Göktuğ Demiraslan ve Sevgilisi Elena Radchikovayı öldürmeden önce kaçmaları için para vermene ne demeli ? Tam bir dehşet. Çocukluk arkadaşı olan ve Paris’te olduğun dönemlerde aynı evi paylaştığı Göktuğ Demiraslanın sevgilisine duyduğu Platonik aşk bu iki gencin sonunu hazırladı.

Fatma Kayıkçıyı : Katil Olduğu Anlaşılmasın Diye Öldürmüş

İşlediğin bu iki cinayetten sonra hiçbir şey olmamış gibi Tuzla’da yaşayan sana aş veren evini açan insanlara bu vicdansızlığı nasıl yapabildin. 2 Çocuk Annesi Tarih Öğretmeni Fatma Kayıkçıya nasıl kıydın? Bu cinayet kapsamında tutuklandıktan sonra işlediğin seri cinayetler gün ve gün tüm gerçekleri ile ortaya çıktı. Avukatlarının akıl sağlığını yerine olmadığına dair rapor isteği mahkeme tarafından reddedildi. Sonunda adalet yerini buldu ve Atalay Filiz tasarlayarak adam öldürmek suçundan iki kez ağırlaştırılmış muhabbet cezasına çarptırıldı.

DİLEK SOYAK

Etiketler: » » » » » » »
Share
2492 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI