• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Sevimli Güzellik Merkezi

KAVITASYON; Anestezisiz, iz bırakmadan, ağrısız, sızısız bir şekilde vücudu eritmek anlamına gelip liposuctionın risksiz bir alternatif şeklidir. Sonuç ise yağ hücrelerinin erimesi şeklindedir.

Sevimli Güzellik Merkezi

Botoks_Dolgu
Botoks uygulamaları, yaşla birlikte belirginleşen mimik çizgilerini hafifletmek ya da ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan, kolay ve güvenilir bir yöntemdir. Botox enjeksiyonu özellikle alın, kaş çatma çizgisi, kaz ayaklarındaki ve boyundaki çizgilerde çizgilere enjeksionu yöntemi kullanılması sonucu olan kırışıklıkların açılmasında, botoks diğer sistemlerle tartışma götürmeyen bir iyilik hali sağlıyor.Botoks uygulaması minik iğnelerle ile kaslara ilacın verilmesi şeklinde kolay bir işlemdir.

Klasik Cilt Bakımı: Kişiye özel yapılan bu bakım, cildin temizlenmesi ile başlayarak, tonikleme, peeling, buhara tutma, siyah noktaları temizleme, maske uygulama, göz çevresi ve yüz serumu uygulaması, yoğun nemlendirme ile devam ederek güneş korumasıyla son bulur.

Microblading’te hangi yöntemler kullanılıyor?

1) Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş – %100 doğal kaş görüntüsüdür.

2) Permanent Micro Point, yani ‘Mikro Noktalar Özel Çalışma’sıdır.

3) Permanent Micro Simulacrum, ‘Mikro Gölgeler Özel Çalışma’sıdır.

Çoğunlukla Kalıcı Kaş Çalışması Yaparken Microblading 3D Kıl Tekniği İle Yapıyoruz. Uygulama Duruma Göre Farklılık Arz Edebiliyor. Bazı Kaşlarda Tüm Teknikleri Uyguladığımızda Olabiliyor. Mühim olan doğal görüntüyü yakalamak. Tüm Teknikler başarılı bir şekilde bir kişide de uygulanabilir. Hem kıl tekniği hem de micro point aynı anda uygulanabilir.

Kıl tekniğiyle doğal kıl görüntüsü verilmeye çalışılır. Profesyonel bir kalıcı makyaj kıl tekniğiyle yapılan kaş kontüründe neredeyse gerçek kaşınızla ayırt edilemez.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1078 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?