• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan “kalkışMA” kitabı hediye

Aytekin POLATEL;

Türkiye Haber Kameramanları Derneği yönetimi olarak Sincan Belediye Başkanı Sayın Murat Ercan’ı makamında ziyaret ederek , “kalkışMA” kitabımızı takdim ettik.dedi.

Türkiye Haber Kameramanları Derneği Başkanı Aytekin Polatel, 15 Temmuz gecesi tanıklık ettiği olayları anlatan 102 habercinin yazılarının toplandığı ‘Kalkışma’ kitabını tanıttı. Polatel, ”Anlatılanların hepsi haber kameramanı ve muhabirlerin kendi kaleminden, birinci ağızdan, birinci gözden anlatılan yazılar. Olayın üzerinden daha 4 ay geçti ama bugün bu kitabın içinde yazılanlar 50 yıl sonra tarihçiler bu kitaptan alıntılar yaparak tarihe not düşecekler, gelecek nesillere aktaracaklar” dedi.
Türkiye Haber Kameramanları Derneği olarak kameramanlar ve muhabirlerin 15 Temmuz gecesi çok şey gördüğünü ve yaşadığını söyleyen Polatel, Kalkışma kitabının çıkış serüvenine ilişkin, “Kamuoyuna mahal olmuş bir yaşanmışlığımız var, bunu da anlatabileceğimiz platformlar olmasını istiyorduk. İşte burada Türkiye Haber Kameramanları Derneği devreye girerek, ‘Kalkışma’ isimli kitabı ortaya çıkardı” diye konuştu.

 

src haber

Etiketler: » » » » »
Share
336 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?