• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Son dakika Bilecik’te iğrenç olay

Bilecik’te iğrenç olay
İddialara göre, şüpheli şahıs 10 yaşındaki kız çocuğunu kolundan tutup içeri çekmeye çalıştı o esnada dışarıda olan kardeşi bağırarak onu kurtardı.
Alınan bilgi ve iddialara göre, Bilecik İsmetpaşa Mahallesi Mahalle Konağı yakınlarında oturan yabacı uyruklu ailenin annesi, Dedeoğlu Caddesinde 3 katlı bir binanın 2 katında oturan yine yabancı uyruklu tanıdık bir kadının doğum yaptığını öğrenince yiyecek birşeyler hazırlayıp iki küçük kızından onlara götürmesini istedi.
Diğer kız kardeşi kapının önünde beklerken 10 yaşındaki S.A. kapıdan içeri girdiğinde, sakallı, uzun boylu, esmer, uzun bıyıklı, üzerinde tişört olan bir şahıs, tutup kolundan içeri çekmeye çalıştı. Korkudan çığlık atan S.A’yı kapının önünde bekleyen kardeşi de çığılığını duyunca oda bağırmaya başladı. Şüpheli şahıs dışarıdan gelen sesi duyunca tuttuğu S.A’yı bıraktı. S.A şüphelinin elinden kurtulunca hemen kardeşi ile birlikte eve doğru kaçtı.
Hemen annelerinin yanında giden iki kız çocuğu durumu annesine anlattı.Anneleri babasının gelmesi bekledi. Babaları eve gelince durumu polise bildirdi.
Polis olayla ilgili inceleme başlatırken, 2 kişiyi sorgulamak üzere polis merkezine götürdü.
Şüphelinin daha önce un almaya gittiği ve eşgali tarif edilen şüpheliyi belirlemek amacıyla çevredeki firmaların güvenlik kameralarının inceleneceği öğrenildi.

Haber: Ziya BEŞKARDEŞ

TYGD Bilecik il temsilcisi

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » » » » »
Share
406 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?