• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Son dakika Esenyurt Belediyesinde Değişim

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe Bu gün Abdurrahman Ada ile yolları ayırdık.Abdurrahman Ada artık başkan yardımcısı değil dedi.

 

src haber in özel röportajı:

Esenyurt belediye başkanı Ali Murat Alatepe gazetemizde açıklamada bulundu.Esenyurt belediye Başkan yardımcılığı görevini yürüten Abdurrahman Ada başkan yardımcılığı görevinden alındı!
Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alitepe tarafından görevden alınan Abrurrahman Ada ile ilgili açıklama yapmasını bekliyoruz.

Esenyurt Belediyesi’nde Abdurrahman Ada Deperemi

Esenyurt eski belediye binasında düzenlenen Esenyurtlular platformu nun toplantısında Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, src haber’e çarpıcı açıklamada bulundu.
Ali Murat Alatepe gazetemize yaptığı açıklamada; Esenyurt Belediye Başkan Yardımcılarından Abdurrahman Ada’yı görevinden aldığını söyledi.

Ali Murat ALATEPE’nin Açıklaması

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe; “Abdurrahman Ada kardeşimiz, şimdiye kadar verdiğimiz tüm görevleri laiki ile yerine getirmiştir. ADA farklı siyasi çalışmalar içerisine girdiği için ve bende bu durumdan rahatsız olduğumdan dolayı görevine son verme kararını almış bulunmaktayım. Abdurrahman Ada’nın yerine göreve getirilecek kişiyi de önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklarız  dedi.

 

src  haber src ajans

Etiketler: » » » » » »
Share
994 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?