• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

06 Ocak 2018

Son dakika:Soylu’ya Destek Yağıyor

Hepimiz Süleyman Soylu’yuz

Başta FETÖ, PKK ve uyuşturucuyla mücadelede büyük başarı sağlanmasının baş mimarı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yurt genelinde destekler artarak devam ediyor. Diriliş Gençlik Federasyonu’nun da aralarında bulunduğu çok sayıda sivil toplum kuruluşu, “Hepimiz Süleyman Soylu’yuz” sloganıyla Bakan Soylu’ya desteklerini açıklıyor.

Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için çalışan, gecesini gündüzüne katan, terör, uyuşturucu baronlarına nefes aldırmayan ve büyük başarı elden eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yerel ve uluslararası çetelerin hedefindeki isimler arasına girdi. Bakan Soylu’yu yıpratmak için algı operasyonuna başlayan çeteleler ve maşalarına karşı yurt genelindeki sivil toplum kuruluşlarından da Bakan Soylu’ya destekler giderek artıyor. Sosyal medya, gazete, radyo ve tv’ler aracılığıyla açıklamalar yapan sivil toplum kuruluşlarından birisi de Diriliş Gençlik Federasyonu. Gençliğimiz için en büyük tehditlerin başında gelen uyuşturucuyla mücadelede Bakan Soylu’nun yanında olduklarını belirten Diriliş Gençlik Federasyonu Başkanı Berivan Algın, “Bakanımız Soylu’ya yönelik yapılan her türlü saldırı, algı operasyonları ve iftiralar terör örgütleri ve maşalarının işine yarıyor. Hep birlikte teröre karşı büyük bir mücadele veren bakanımızın yanında olmalıyız. Biz Diriliş Gençlik Federasyonu olarak gençliğimize sahip çıkıyor, sahip çıkanlara da sonuna kadar destek veriyoruz vereceğiz de. Bu bakanımız üzerinden hükümeti ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yıpratmaya yönelik algı operasyonlarıdır. Bu Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini kabullenemeyen, ABD, İsrail ve onların uşaklarının yıpratma projesidir. Buna asla izin vermeyeceğiz.” Dedi.

Kararlılık mesajıdır, yanlış yerlere çekiliyor
Sayın bakanımız Soylu, büyük bir cesaret ve kararlılıkla mücadelesini sürdürüyor ve biz de tam destek veriyoruz” diyen Başkan Algın, “Okul çevresinde bir uyuşturucu satıcısını gördükleri zaman, o uyuşturucu satıcısının ayağını kırmayan polis görevini yapmamış demektir. 2018’de bunların tepesine çökeceğiz ve milletimizi bu illetten kurtaracağız.” diyen Sayın Bakanımız Süleyman Soylu, bu cümleleriyle uyuşturucuya karşı verdiği kararlı mücadeleyi vurgulamıştır. Bazı çevreler ve maşalar ise büyük bir telaş içerisinde saldırıya başladılar. Bu saldırmalar karşısında sessiz kalmanın vebal olduğunu düşünüyorum. İçişleri bakanımız, Soylu, Türkiye Cumhuriyeti’nin şüphesiz ki en iyi içişleri bakanlarındandır. Terörle amansız mücadelesi, her türlü suç örgütlerine karşı dik duruşu, milliği ve vatan aşkıyla milletimizin gönlünde taht kurmuştur.” dedi.

Etiketler: »
Share
839 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?