• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

14 Kasım 2018

Sözümüz söz. Esenyurt bizimle gülecek.

Sözümüz söz. Esenyurt bizimle gülecek. Toplumun tüm kesimleri bir olacak, beraber olacak, birlikte olacak.

 Taner Uluğ: Esenyurt’u Yıllardır Girdiği yoğun bakımdan çıkaracağız!

CHP Esenyurt Belediye Başkan Aday Adayı Taner Uluğ, 15 yıldır AKP eliyle yönetilen Esenyurt’u yoğun bakımda yatan hastaya benzetti. Tüm sorunları bildiklerini ve çözüm yollarını da hazırladıklarını belirten Uluğ, “Biz Esenyurt’u yoğun bakımdan çıkaracağız. Bu durumun reçetesi ve çözümü bizde var” şeklinde konuştu.

Basınaçıklamalar yapan Belediye Başkan Adayı Taner Uluğ, toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek ilçenin içinde bulunduğu problemleri çözeceklerini söyledi. “Esenyurt Belediyesi’ni birlikte yöneteceğiz” diyen Uluğ’un açıklamaları şöyle:
“Esenyurt’ta ve belediye meclisinde geçmişten bugüne yaptığımız çalışmalar ve ortaya koyduğumuz duruş kamuoyunda ve örgütümüz tarafından iyi biliniyor. Aday adaylığı müracaatımızı yaptık, şu anda adaylaşabilmek için saha çalışmalarımız devam ediyor. Beraberinde Esenyurt’un son 15 yılda geldiği noktayı, ve yerelde insanlarımızın çektiği sıkıntıları iyi biliyoruz. Adaylaşırsam eğer Esenyurt’un tüm sorunlarına yönelik hazırlamış olduğumuz çözüm önerilerimizi ve projelerimizi kamuoyuna açıklayacağız.

“ESENYURT YOĞUN BAKIMDA”
Esenyurt bugün Türkiye’nin makro büyüklükteki sorunlarının ağırlaşmış halini yaşıyor. Buna ben şu tanımlamayı yapıyorum; Esenyurt yoğun bakımda! Biz Esenyurt’u yoğun bakımdan çıkaracağız. Bu durumun reçetesi ve çözümü bizde var.

“SOMUT PROJELERİMİZ HAZIR”
Şu anda saha çalışmalarımız, ziyaretlerimiz sürüyor, toplumun tüm katmanları ile görüş alışverişleri yapıyoruz ve olumlu tepkiler alıyoruz. Adaylaşma süreci gerçekleştikten sonra somut projelerle toplumun karşısına çıkacağız ve Esenyurt’u nasıl yaşanabilir kent haline getireceğimizi anlatacağız.

“EL ELE VERİP PROBLEMLERİ AŞACAĞIZ”
31 Mart’a Esenyurt Belediyesi’ni kazandıktan sonra üç aşamalı planlamamız olacak; kısa vadeli çözümler, orta vadeli çözümler ve uzun vadeli çözümler şeklinde. 5 yıl içerisinde Esenyurt’ta yaşanan tüm problemleri ve sıkıntıları Esenyurt halkıyla el ele, toplumun tüm katmanları ile el ele, sivil toplum örgütleri ve akademik kurumlarla el ele vererek birlikte aşacağız, ilçemizi birlikte yöneteceğiz.dedi.

src haber ESENYURT

Etiketler: » » » » »
Share
453 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?