• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

src haber 8 Mart Mesajları

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart tarihinde ve öncesinde ülkemizde ve dünyada kutlanan Kadınlar Günü geldi çattı. Bu önemli günde tüm insanlar dünya kadınlarına, sevdiklerine ve ailelerine resimli ve anlamlı mesajları yollamak istiyorlar. Tüm kadınlara,sevgiliye,eşe, anneye, öğretmene,çalışma arkadaşları na bugünün önemini hatırlatacak mesajları ve sözleri yollamak isteyenler günler öncesinden itibaren “Dünya Kadınlar Günü mesajları ve sözleri” aramaya başladılar. buna göre; Dünya Kadınlar Günü mesajları ile kadınlarımızı onurlandırmak adına haberimizin içerisinden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajlarına ulaşabilir ve paylaşabilirsiniz.

8 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI VE SÖZLERİ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama mesajları ve sözlerini günler öncesinden beri internet üzerinden araştıranların sayısı giderek artıyor. Buna göre; haberimizin içerisinden tüm dünya kadınlarına,eşlerinize,ailenizdeki ve çevrenizdeki kadınlara gönderilecek en güzel görselleri ve şiirleri bulabilirsiniz.

eso erhan sarıca okulları kurucusu Ayşegül SARICA “Dünya sizin adımlarınızla güzelleşiyor,Kadınlar yeni neslin mimarlarıdır.Kadınlar güçlü,başarılı ve Çalışkan oldukları sürece dünya dahada güzelleşecek ve yaşanılır olacaktır.İyiki bende bir kadınım.Hadi hep birlikte daha güzel yarınlara”dedi.

Ender Gül Anaokulu koordinatörü Özlem CÖDEL ;”8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun “ dedi

Eğitimci Yazar Erhan SARICA “”Dünya kadınlarla güzel “dedi

CED Cemre Eğitim Kültür ve Spor Derneği Başkanı Fatma Dilara KORKMAZ “Tüm kadınların gününü kutlar herkesin haķkını aldığı ve sorumluluklarını yerine getirdiği adil bir gelecek dilerim..”dedi

Etiketler: » » » » » » » »
Share
42 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?