• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Src haberin kurucusu 17 Kasım 1973 günü doğmuş

Doğum Günün Kutlu Olsun Koca Yürekli Adam.

O bir eğitimci,o bir insan,o bir baba,o bir insan ama her şeyden önce o adam gibi adam. İşte  hayatını eğitime ve insanlığa adamış   SRC Haberin kurucusu Erhan Sarıca‘nın hayatı ve hiç bilmediğimiz yönleri. Doğum günün kutlu olsun koca yürekli adam.

SRC HABER KURUCUSU ERHAN SARICA KİMDİR:

Halen İstanbulda Eğitim Yöneticiliği görevine devam eden Erhan SARICA, 1973 yılının Kasım ayında Kayseri’de doğmuştur. İlköğrenimini Argıncık İlk Okulunda tamamladıktan sonra Argıncık Lisesinde orta eğitimine devam etti. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Gazeteciliğin çeşitli alanlarında tecrübe kazandıktan sonra aynı sektörde faaliyet gösteren MEGA VAN isimli gazeteyi kurdu ve yönetici oldu. Gençlik yıllarından itibaren Yerel Gazetelerde aktif olarak yer aldı. Haber muhabirliği köşe yazarlığı editörlük ve yazı işleri müdürlüğü görevlerinde bulundu halen çeşitli gazete ve dergilerde yazmaktadır. MOBBİNG DE YAPARIM KARİYER DE ve BU ADAM BENİM BABAM olmak üzere yayınlanmış iki kitabı bulunan yazar,çeşitli gazete ve dergiler de yazmaya devam etmektedir. Ayşegül Hanımla evli olan SARICA; Elif,Yasemin,Kübra Nur,Ezgi , Ahmet Mecid ve Muhittin Eren’in babasıdır.

SRC YAZARI DİLEK SOYAK BEN HABERİN DUAYENLERİNDEN SAYIN ERHAN SARICA’NIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAR SEVDİKLERİ  İLE BİRLİKTE SAĞLIK VE HUZUR DOLU BİR YAŞAM DİLERİM.

DİLEK SOYAK

 

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
661 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI