• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Süriyeli Kadının Eşi Halid Al-Rahmun Bunu Yapanlar Türk Halkını Temsil Etmiyor

 9 aylık hamile Emani Al-Rahmun (20) ve 10 aylık bebeği Halaf Al-Rahmun’unun vahşice öldürülmesi ardından sosyal medyada  Ajitasyon yapmayın askerlerimiz orada bunlar yüzünden can veriyor. Elbet ki böyle bir ölümü hak etmediler. Fakat benim askerim hiç hak etmiyor.Ülkelerinde durup Savaşacaklar. Yok böyle bir dünya burada keyif sürüp askerim orada can veriyor. Türkmenler can veriyor .Onlar için de bu kadar duyarlı olursanız iyi olur gibi yorumlara çok rastladım…

Ama beni en çok yaralayan şu oldu.Neredeyse hepimizin söyledikleri üç aşağı beş yukarı aynı kapıya çıkıyor.Ama bunu her nedense birbirimizi kırıp dökmeden yapamıyoruz….Ne acı değil mi?

Bu ülkede meydanı boş bulup SOSYAL MEDYADA  kafalarına göre atıp tutanlara SESLENİYORUM.. O askerleri oraya sizin sosyal medyada kavga ettiğiniz insanlar göndermedi..O mültecileri de buraya yine sizin sosyal medyada kavga ettikleriniz getirmedi artık bunu da bir anlayın….Devletimizile bir sorununuz varsa sosyal medyada birbirinizle kavga edeceğinize  gidin de…

 

   Askerlerimizi Neden Oraya Gönderiyorsunuz? Diye Devlete Kafa Tutun…. YERSE TABİ….

 

Türkiye’de Adam Öldüren Mülteciler varsa…

Yine Sosyal medyada O kadar zarar veriyorlar Türkiye ye bu kadar üzülmediniz buna mı üzülüyorsunuz bizim tük kadınlarımızı Suriyeliler her gün taciz ediyor kimse üzülmüyor buna mı  üzülüyorsunuz diyenler de var. Onlar için Devlet zaten gerekeni yapıyor.. Yoksa sizin devletimizden şüpheniz mi var ?  Yoksa  Sosyal medyada size bu yorumları yaptırtan arkanızda  birileri mi var? Eğer yoksa da yorumlar yaparken bu acımasızlık,saygısızlık  neden? Bu yorumları yaparken birbirinizi bu kadar kırıp dökmek neden? 

 

Halid Al-Rahmun BİLE… BUNU YAPANLAR bunu yapanlar…. Türk halkını temsil etmiyor.” DİYORSA…

Tecavüz Edilerek öldürülen 9 aylık hamile  Emani Al-Rahmun (20) ve 10 aylık bebeği Halaf Al-Rahmunun, babası  Halid Al-Rahmun BİLE… BUNU YAPANLAR bunu yapanlar  Türk halkını temsil etmiyor…” Türkler kardeşimiz diyecek kadar da onurlu... iken siz sosyal medyadaneden hala birbirinizi kırıp döküyorsunuz???

Sonuçta üç aşağı beş yukarı söylenenler aynı kapıya çıkıyor.. NEDEN BİRBİRİNİZİ YİYORSUNUZ????

SİZ ÖNCE BUNUN BİR CEVABINI VERİN. OLMAZ MI?

DEVLET İLE SORUNU OLANLAR BAŞKA KAPIYA…..

 

 İLGİLİ VİDEONUN ADRESİ

YÜZÜMÜZ YERDE UTANIYORUZ!Namusunuzu ve hayatınızı koruyamadık.?

Posted by O Bir Sofi on Monday, July 10, 2017

Etiketler: » » » » » » »
Share
2412 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI