• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Tabanca Görünümlü Çakmakla Taksiciye Gasp

Adana’da Tabanca Görünümlü  Çakmakla Gasp

Adana’da Seyhan ilçesi Fevzipaşa Mahallesi’ndeki Merkez Otogar’da taksicilik yapan A.A.’nın (44) yanına Sabah saatlerinde gelen E.M.S. (17) ve T.A. (17) Dağlıoğlu Mahallesi’ne gideceklerini söyleyip taksiye bindi. Kıbrıs Caddesi’ne giderlerken ara sokağa girince taksi sürücüsünü tabanca görünümlü çakmak ve bıçakla etkisiz hale getirip 400 lira parasını gasp edip kaçtılar. Taksiciye canınızı bağışlayacağız ama paralarını alacağız” diye tehdit ederek boğazlarına tabanca görünümlü çakmağı boğazıma dayadılar. Cebindeki bütün parayı T.A.’ya veren sürücü, 65 kilometre yol yaptım, bari yakıt paramı verin” dedi. Zanlılar 400 liranın içinden 65 lira yakıt parası vererek olay yerinden hızla kaçtı.

Yüzsüz Gaspçılar: Taksiciye Bu Cep telefonu Eski Yeni Telefonun Yok mu? Demiş

Yüzsüzlüğün bu kadarına  da pes denecek olayda sürücü ile gaspçılarının sürücünün cep telefonunu istemesi  Cep telefonu eski olduğunu gören yüzsüz gaspçılar yeni telefonun yok mu” diyerek telefonu almayıp olay yerinden kaçması oldu.,Olay sonrası çalıştığı otogara dönen A.A.’nın başından geçenleri arkadaşlarına anlattı. Taksicinin arkadaşları kendisini gasp eden şahısları tanıdıklarını yolculuk yapmak için kendilerine  geldiğini  onlara otogarda gördüklerini söyledi Bunun üzerine 155’i arayan  taksici kendisini gasp edenlerin otogarda olduğunu bildirdi.

 Taksiciyi Gasp Eden Zanlılar Otogardan Çıkamadan Yakalandı

Gasp ettikleri taksiciyi gören şahıslar kaçarak Kayseri otobüsüne bindi.Bu ihbar üzerine Taksici polis ekibi  ile birlikte otobüsü durdurup kendisini gasp ettiklerini ileri sürdüğü 2 kişiyi otobüs içinde bularak polislere gösterdi. Polis taksicinin teşhis ettiği bu 2 kişiyi gözaltına alındı. Zanlıların üzerinde yapılan aramada taksiciden alınan
paralar tabanca görünümlü çakmak ve bıçak da ele geçirildi Yaşı küçük olduğu için çocuk şube müdürlüğüne teslim edilen zanlılar ifadesi alındıktan sonra, adli tıp birimine getirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen E.M.S. ve T.A. adliyeye götürüldü.

YAZAN DİLEK SOYAK

 

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
2140 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI