• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

TAKINTILAR ÜZERİNE NLP DAP MUCİZESİ

 

NLP DAP Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından bilinçaltı teknik bütünlüğünde yapılan uygulamalar ile takıntılarınıza veda ediyorsunuz.

Hayatınızın kabusu haline gelmiş olan her türlü takıntılı düşünce ve davranış kalıplarına SON..

NLP DAP ve NLP Lideri Mustafa Kılınç’ın çalışmaları size ve sevdiklerinize “TAKINTISIZ BİR HAYAT” yeniden doğuş sunuyor.

Türkiye’de ilk kez “2005” yılında NLP DAP ve Mustafa Kılınç tarafından uygulamaya başlayan “NLP DAP Bireysel Eğitim” programları değişim ve gelişim yaratmaya devam ediyor.

TAKINTIYA SON 

Kişilere göre değişim göstermekle birlikte; sayma takıntısı, kontrol etme takıntısı, kulak çekme takıntısı, cinsel takıntılar, güzellik // yakışıklılık takıntısı, ayna takıntısı, merdiven takıntısı, eşya takıntısı, renk takıntısı, ayakkabı takıntısı, güvenlik takıntısı, uzun-kısa takıntısı, burun takıntısı, ilgi takıntısı vb. gibi sizi olumsuz etkileyen, yaşamınızı huzursuz kılan takıntılarınızdan kurtulmanız mümkün.

NLP DAP Danışmanlık ve Eğitim Merkezinin www.nlpdap.com adresinden ya da  0312 428 89 89 nolu telefondan NLP Lideri Mustafa Kılınç ile iletişim kurabilirsiniz.

Takıntılarınızın sizi esir almasına dur deyin…

Güç takıntılarınızda değil aslında sizde.

Elimde değil ki söyleminden uzak durun. Çünkü elinizde.

NLPDAP Kişisel ve Kurumsal Güç Merkezi, hayatı yaşamaya değer kılmak için var…

“Farkı Yaratan Her Zaman Farktır.”

                                      Mustafa Kılınç

Etiketler: » » » »
Share
580 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?