• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Tarihe Tutunanlar Kitabının Tanıtımında Egemen BAĞIŞ Konuştu

‘TARİHE TUTUNANLAR ÇANAKKALE 1915”
Türkiye’de ilk defa… 7 Ortaokul öğrencisinin kaleminden,
ÇANAKKALE SAVAŞI şehit ve gazi yakınları ile yapılan birebir görüşmeler sonucu öğrenci arkadaşlar tarafından hazırlanan bu eserle

ÇANAKKALE şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

24 Mart 2017 Cuma günü Sefaköy Kültür Merkezinde yapılan ‘TARİHE TUTUNANLAR ÇANAKKALE 1915” Adlı Kitabın Tanıtım Günü Düzenlendi.Tanıtım gününde kitabı birlikte yazan Yazarlar:Eren KOLTUK,Eren ÇINAR,İlayda MENDEŞ,İrem Nur ÇOŞKUN,Semih Eren AY,Tufan AKINSU,Yunus Emre TOPAL  Duygulu anlar yaşadılar.Bu öğrenciler birlikte bu kitabı hazırlamışlardır.Kitabın Tanıtım Günü Törenine, Eski Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen BAĞIŞ ,Küçükçekmece İlçe Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel KaradenizAK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut ,DESK- Demokratik  Sendikalar Konfedarasyonu Genel  Başkanı Muzaffer KALA,Bu Adam Benim Babam Kitabının Yazarı Erhan SARICA,Okul Müdürü Cemil MUTLU,BESAM -Bilgi Eğitim ve Sosyal Araştırmalar Merkezi Başkanı Mehmet Nuri KAYNAR, Uçan Kalemler Kulübü başta olmak üzere ilçe protokolü ve çok sayıda Küçükçekmeceli katıldı.
Tarihe tutunanlar kitabının tanıtım toplantısında Eski Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen BAĞIŞ Konuştu.

Eski Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen BAĞIŞ

2002 yılında AK Parti kurucu Genel Başkan’ı Recep Tayyip Erdogan’in davetiyle Türkiye’ye dönerek aynı yıl AK Parti’den İstanbul Milletvekili seçildi ve AK Parti’nin genel başkanlık düzeyinde uluslararası ilişkilerden sorumlu başdanışmanı oldu. 2007 seçimlerinde ikinci kez AK Parti’den İstanbul Milletvekili seçilen Bağış aynı yıl AK Parti’nin Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini yüklendi. Bağış, bu dönemde AK Parti’nin en yüksek yürütme organı olan Merkez Yürütme Kurulu üyeliği görevini de yürüttü. 2009′da Devlet Bakanı ve Başmüzakereci olarak Bakanlar Kurulu’na giren Bağış, bakanlık döneminde diplomasinin kilit ismi olarak ön plana çıktı.

Türkiye – AB ilişkilerinin geliştiği ve yükseldiği bu dönemde Bağış’ın uluslararası düzlemdeki çalışmalarının yalnızca Türkiye’nin dış siyasetine değil aynı zamanda iç siyasetine de etkileri oldu. AB uyum sürecinde Türkiye’de yaşanan anayasa ve mevzuat değişiklikleri, Türkiye’nin liberal demokrasi yolundaki gelişimine temelli katkılar yaptı.Bağış, 2002 – 2015 yılları arasındaki bu dönemde yukarıda belirtilen görevlerinin yanı sıra AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeliği, Türkiye – ABD Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanlığı, NATO – Parlamenterler Asamblesi Transatlantik Komitesi Başkanlığı görevlerinde de bulundu. ‘TARİHE TUTUNANLAR ÇANAKKALE 1915” Kitabının  Tanıtım Günü Törenine, Eski Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen BAĞIŞ konuştu.

24 Mart 2017 Cuma günü Sefaköy Kültür Merkezinde yapılan ‘TARİHE TUTUNANLAR ÇANAKKALE 1915” Adlı Kitabın Tanıtım Günü Düzenlendi.Tanıtım gününde kitabı birlikte yazan Yazarlar:Eren KOLTUK,Eren ÇINAR,İlayda MENDEŞ,İrem Nur ÇOŞKUN,Semih Eren AY,Tufan AKINSU,Yunus Emre TOPAL  Duygulu anlar yaşadılar.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1424 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?