• Ender Gül Anaokulu
  • src eğitm kurumları

logo

17 Haziran 2018

Tüm Babaların Babalar Günü Kutlu Olsun

BABAMA SELAM – BU ADAM BENIM BABAM

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven
Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın,
Babaların en iyisi, bu gün sadece senin.Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım,Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım. Sevgili babacığım ellerinden öperim Evimizin güneşi bir tanesi Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum.Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim.Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var.


Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin.
Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor.Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım,Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin..
Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

Erhan SARICA

Eğitimci Gazeteci Yazar

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » » »
Share
1288 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?