• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Tüm İstanbul yeni kapıda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırımın İstanbullular ile buluştuğu Büyük İstanbul Mitingi devam ediyor. Yenikapıda yapılan Büyük mitinge vatandaşlar hala akın ediyor. Yenikapı Meydanında düzenlenen ‘İstanbul Buluşması’ için vatandaşların alana girişleri devam ediyor.

Başbakan Binali Yıldırım :  Ne 15 Temmuz’u unuturuz ne de unutulmasına müsaade ederiz

Yenikapı’daki mitingde kısa bir konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım  “Ne 15 Temmuz’u unuturuz ne de unutulmasına müsaade ederiz Hiç merak etmeyin.  Bin Ali yıldırım miting alanındaki kalabalığa 15 Temmuz’a ‘tiyatro’ diyenlere, 15 Temmuz direnişine ‘kontrollü darbe’ diyenlere İstanbul, 16 Nisanda cevap vermeye hazır mı? Diye seslenerek  Bin Ali yıldırım Madem 15 Temmuz  darbesi bir bir senaryoydu, Yenikapı’da milli irade mitingine katılıp milyonlara neden yalan söyledin ey Kılıçdaroğlu?” dedi.

İstanbul mitinginde şuan Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşma yapıyor.

İstanbul mitinginde şuan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşma yapıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasına, “İstanbullular ben de sizleri seviyorum” diyerek başladı.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasından satır araları

“İstanbul 16 Nisan’a hazır mı? Bir hafta kaldı. İçinde bulunduğumuz bu son durum bize sadece anayasa değişikliği yapmaya yetmez, çok daha büyük bir sorumlulukla karşı karşıyayız. İstanbul 16 Nisan’da öyle bir ‘evet’ demeli ki; Türkiye’ye, Türk milletine kem gözle bakan her kim olursa olsun hepsinin de yüreği titremeli.” “Kısa sürede öyle büyük bir devrim gerçekleştirdik ki bizi küçümseyenlerin hepsi karşımızda mahcup oldu, Batı bile ne dedi; ‘Sessiz devrim.‘ dedi. Şimdi o ‘sessiz devrim’ diyenler kudurdular İstanbul evet diyerek 15 Temmuz’un bu ülkeyi işgal etmeye çalışanların yanında olan FETÖ hainlerinin kökünü kurutmaya hazır mı?” diyerek halka seslenerek, ne yaparlarsa yapsınlar, biz inançla, kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz.”dedi.İstanbul mitinginde şu an:  Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın konuşması

 

 

Esenyurt ebs

Küçükçekmece ve esenyurt ebs

Başakşehir mahalle teşkilatı

AVCLAR EBS BAŞKANI SİNAN OKUMUŞ

Hamdi Çakır

Posted by Hamdi Çakır on Saturday, April 8, 2017

Muhsin Agabay

İstanbul hazır… Hasretle, kalbi muhabbetle Reis-i Cumhuru'nu bekliyor.Yenikapı tarih yazıyor Heyy MaşaALLAH?

Posted by Muhsin Abagay on Saturday, April 8, 2017

src haber:Dilek Soyak

Etiketler: » » » » » » »
Share
1552 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI