• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinden Açıklama

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği olarak; üyelerimizin talebi ve isteği üzerine kamuoyunu bilgilendirmek ve Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümet yetkililerinin dikkatini çekmek adına aşağıdaki açıklamayı yapmayı uygun gördük.
KAMUOYUNUN DİKKATİNE!!
“Son günlerde Ülkemiz üzerine oynan oyunlara karşılık Devletimizin başlatmış olduğu “Yerli Üretim” kampanyasına destek verdiğimizi tüm kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.
Devletimizin belirlediği “Yerli Üretim Logosu” nun Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde üretimi yapılan bütün ürünlerde kullanılmasının faydalı olacağı kanaatindeyiz.
Başta üyemiz olan yerel gazetelerin ve tüm Ulusal gazetelerin kullandığı; Gazete Kağıdının da “Yerli ve Milli” anlayışla ülkemizde üretim yapılmasını, Cumhurbaşkanımız ve Hükümet yetkililerinden bekliyoruz.
“Yerli ve Milli Üretim” in hem ülke ekonomisine katkı sağlaması, hem de üreticilerimize destek olması açısından önemli görüyoruz.
Özellikle üretim sektörüne katlı sağlayan kendi öz kaynakları ile üretim yapıp ayakta durmaya çalışan firmalarımızı destekliyor ve bu firmalardan alışveriş yapılmasını öneriyoruz.
Bizler. TYGD olarak ülke geneli 81 il,ilçe ve Yurt dışı temsilciliklerimizde bulunan üye; Gazetelerimizle “Yerli ve Mili” üretimin yanında olduğumuzu tekrar belirtmek istiyorum
Kenan Akçahanoğlu
TYGD Genel Başkanı

Ercan sarıca TYGD Bursa il temsilcisi

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
489 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?