• Ender Gül Anaokulu

logo

TUZLA 2. İSTİHDAM FUARI AÇILIYOR

TUZLA 2. İSTİHDAM FUARI, 2 BİN KİŞİYE İŞ İMKANI SAĞLIYOR

100 Firmanın 2000 Açık İş Pozisyonuna Personel Temin Edeceği Tuzla 2. İstihdam Fuarı, Tuzla Marina’da Başladı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “İşsizi İş Sahibi Yapıyor, İşletmelerin Çalışan Açığını Kapatıyoruz” Dedi.

Tuzla Belediyesi, İşkur Tuzla Şubesi, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Ve Tuzla Marina İşbirliğiyle Düzenlenen Tuzla 2. İstihdam Fuarı, Tuzla Marina’da Başladı. Hizmet, Sanayi, Otomotiv, Turizm, Tekstil Sektörlerin Başta Olmak Üzere 100 Öncü Firma, Alanında İhtiyaç Duyduğu Tüm Meslek Gruplarından Personelin Tespiti İçin Yüz Yüze Görüşmelerde Bulundu. Fuarda Stant Açan Firmalar, İş Başvurusunda Bulunan İşçi Adaylarının Maaş, Sosyal Haklar Ve Çalışma Şartları Gibi Tüm Detayları Yüz Yüze Temas Kurarak Ön Görüşmelerini Gerçekleştirdi.

Tuzla 2. İstihdam Fuarı’nın Açılışına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Müftüsü Aşır Durgun, İşkur Tuzla Şube Müdürü Fahri Acar, Sgk Tuzla Şube Müdürü Gökhan Çıkrıkçı, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcıları, Organizasyon Paydaşları İşkur Tuzla Şubesi, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Ve Tuzla Marina Yetkilileri, Fuarda Stant Açan Firmaların İk Yöneticileri, İş Ve Kariyer Başvurusunda Bulunan Vatandaşlar Katıldı.

İŞSİZİ İŞ SAHİBİ YAPIYOR, İŞLETMELERİN ÇALIŞAN AÇIĞINI KAPATIYORUZ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Fuarın Açılışında Yaptığı Konuşmada Hem İşçi Hem De Firmaların İhtiyacını En Hızlı Şekilde Karşıladıklarını Söyledi. Fuarın Sosyal Belediyecilik Hizmetlerinde Ciddi Bir İhtiyaca Çözüm Sağladığını Belirten Başkan Yazıcı, “Tuzla Belediyesi Olarak Biz Her Zaman İhtiyaç Sahibi İle İhtiyaç Fazlasını Buluşturmak Gibi Bir Sorumluluğu Sürdürüyoruz. İşverenle İş Arayan Vatandaşımızı Buluşturmak İçin Böyle Güzel Bir İşbirliği Ve Güzel Bir Organizasyonun İkincisi Gerçekleştiriyoruz.

 

KAYNAK :selamtuzla.com

Etiketler: » » »
Share
427 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?