• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Uçan Kalemler Kulübü Küçükçekmece de

Uçan Kalemler Kulübü Küçükçekmece de

Küçükçekmece ilçesinde uzun süredir uyguladığımız kitap okuma ve yazarlık projemiz artık ürün vermeye başlamıştır. Yalnız okuyan değil yazan bir nesil yetiştirmeye vesile olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Dr. Hulusi Behçet Ortaokulu 6/F öğrencilerinden büyük yürekli küçük yazarlar emek harcayarak kitap yazdılar.  15.12.2015 tarihinde SKSM´de şiir, müzik ve kitap temalı gösteri eşliğinde ‘Uçan Kalemler Kulübü’ kitabının tanıtım lansmanı yapıldı.  Dopdolu içeriğe sahip olan bu tanıtım şölenine birbirinden değerli davetliler katılmıştır. Başta İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Dr. Muammer YILDIZ, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkan Vekili Besim MÜFTÜOĞLU olmak üzere tanıtım şöleninin kalitesini ve anlamını artıran birçok misafir davetli teşrif etmiştir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün destekleri çerçevesinde Dr. Hulusi Behçet Ortaokulu’nun tertiplemiş olduğu bu etkinliğe katılmalarından ötürü tüm misafirlere teşekkür ederiz.

Okuma ve okudukları çerçevesinde yeni bir dünya inşa etme yolunda ilerlemeleri hususunda açıklamalar yapan Cemal Yılmaz her geçen gün daha verimli uygulamalar yapacaklarını iletti. Küçükçekmece Kaymakamı Harun KAYA ve Belediye Başkan Yardımcısı sn. MÜFTÜOĞLU İSE okullarımıza ve müdürlüğümüze her türlü desteği sağladıklarını ve bu desteğin süreklilik arz edeceğini dile getirdiler. İl Milli Eğitim Müdürü Muammer YILDIZ ise bu etkinliklerin il genelinde çok önemli bir emsal teşkil ettiğini ifade etti. Okul müdürü Cemil MUTLU ise okur-yazarlık çalışmalarına daha fazla ağırlık vereceklerini bunu derslerle pekiştireceklerinden söz etti.

 

Dr. Hulusi Behçet Ortaokulu öğretmeni Mahmut Turan EKTİREN rehberliğinde Semih Eren AY, Eren KOLTUK, Miray Ebrar IŞIK, Enes TOPÇAM, İremnur ÇOŞKUN adlı öğrenciler başarı basamaklarını tırmanmak üzere önemli bir adım atmış bulunmaktalar. Yazılan bu eser neticesinde geleceğin başarılı yazarları olma yolunda koşarak gideceklerini belli eden bu öğrencilerimizin tüm Küçükçekmece ve civar ilçe öğrencilerine emsal teşkil etmelerini umuyoruz.

Etiketler: » »
Share
800 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?