• Ender Gül Anaokulu

logo

17 Eylül 2017

UMADER AYLIK OLAĞAN TOPLANTISINI YAPTI

UMADER Uluslararası Mazlumlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri 17 Eylül Pazar günü saat 13:00 da aylık olağan toplantısını yaptı.

Başkan Zeynep GÜRKAN Kongremizi Aralık ayı gibi yapalım.dedi.

Tanışma faslının ardından Zeynep Gürkan Başkanlığında yapılan toplantının ana gündem maddeleri üzerinde konular müşahade edildi.

UMADER Genel Başkanı Zeynep Gürkan, Amacımız mazlumların gönlüne dokunabilmektir. Evelallah gün gelecek yer yüzünde bütün mazlumların ve ihtiyaç sahibi insanların umudu olacağız. Üç ay gibi kısa bir zaman önce Bismillah diyerek yola çıktık. Hedefimizi büyük tutan bir ekibiz. Ekip gücünün ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Hiç bir şey kendiliğinden olmuyor. Bu nedenle ekip ruhu içerisinde mücadelemizi vererek, gelecekte hep birlikte güzel hizmetlere ve projelere imza atacağımıza inanıyorum. UMADER olarak olağan kongremizi Aralık ayına kadar gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

UMADER Genel Başkanı Zeynep GÜRKAN Beklemediğimiz bir güzellik olduda rehavetemi kapıldık.Allah yardım ediyor fakat Gayreti görüyordu.kendiliğinden hiçbirşey olmaz inanın.Biran önce Bismillah demeliyiz.İnanın kimse bizi önemsemez.kimse bizi takmaz.ne kurumlar ne siyasiler.

Ekib gücü önemli bunun farkındasınızdır inşallah.Herkesi biran önce görevinin başına davet ediyorum.yoksada kimse üzelmesin.dedi

UMADER Yönetim Kurulu Toplantısını PINAR DÜĞÜN & DAVET salonunda  Kocasinan Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Cd. No:7, 34186 Bahçelievler/İstanbul adresinde yapıldı.

Etiketler: » »
Share
1091 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?