• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

07 Nisan 2018

UMADER’den AK Parti Sultangazi İlçe Başkanına Ziyaret

UMADER, BAŞKAN ABDURRAHMAN DURSUN’ A “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİNDE BULUNDU

Kisa adi UMADER olan Uluslararası Mazlumlar Derneği Genel Başkanı Zeynep Gürkan, Sultangazi Şube Başkanı Fatma Toparlak ve bazi yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çiçeği burnunda AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına yeni seçilen Av. Abdurrahman Dursun’a “hayırlı olsun” ziyatetinde bulunarak başari dileklerini ilettiler.

İNSANLARIN DERTLERİ İLE DERTLENMEK KOLAY İŞ DEĞİLDİR

Ziyaretinden duyduğu memnuniyetini ifade eden Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Mazlum insanların sesi ve kulağı olmak için yola çıkan ve bu amaç doğrultusunda kısa sürede inanılmaz işler başardığını belirterek, UMADER Başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

Dursun, “Yeryüzündeki Mazlumlarin dertleriyle derecede güzel hizmetler yapıyorsunuz. Çok güzel bir ekip ruhunu oluşturmuşsunuz. Çocuklarimıza ve ihtiyaç sahibi insanlara şefkat elini uzatmak herkese nasip olmaz. Allah yardımcınız olsun. Başarılarınızın devamını diliyorum. Bizim yapabilecegimiz bir şey olursa üzerimize düşeni yapmaya gayret edeceğiz” diyerek ziyaretlerinden ötüru teşekkür etti.

ÇALMADIK KAPI VE DOKUNAMAYACAĞIMIZ GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ

UMADER ile ilgili çalışmaları hakkında bilgi veren UMADER Genel Başkanı Zeynep Gürkan, en büyük amacının ihtiyaç sahibi kapısın8 çalnadıkları ev bırakmamak ve her gönüle dokunmaya gayret göstermektir. Devletin kurumlarin desteği ile inanılmaz derecede güzel çalısmalar sergilemek ana felsefelerimizden biri olacak. İstanbul da uzun yıllardır STK alanında gerçekleştirdiği çalışmalarıyla bütün hemşerileri sevgisini kazanan Abdurrahman Dursun Başkanımıza bundan böyle Sultangazi’deki yeni görevinden başarılar diliyoruz. Görevi süresince güzel hizmetlere imza atacağına inancımız tamdır” dedi.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

Etiketler: » » » »
Share
780 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?