• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

URELDER 1.Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Uluslararası Rahmeteli Derneği 1.olağan genel kurulunu yaptı.

13 Ekim Cumartesi günü Bahcelievler Mardinliler derneği hizmet binasinda biraraya gelen URELDER üyeleri genel kurul toplantısını yaptı.

Uluslararası Rahmeteli derneği 1.olağan kongresi divanı oluşturuldu ,divan başjanı il meclis üyesi Mehmet MAZİ  divan katipleri Tümkiad yönetim kurulu üyesi Fatih KARTAL ve Eğitimci Yazar Erhan SARICA Seçildiler.

Uluslararası Rahmet Eli Derneği başkanı Siyami Mangal; Urelder olarak 1 olağan genel kurulu kongresini tüm üyelerimizin katılımı ile yaptık. Genel kurul toplantımıza uzaktan yakından katılım sağlayan tüm misafirlerimize genel kurul üyelerimize ve bizlere Mardinliler Derneği toplantı solunu hizmete sunan İBB meclis üyemiz ve Derneğimizinde onursal başkanı sayın Mehmet Mazi başkanımıza Güngören Ak parti ilçe Kadın kolları yönetime, Tümkiad yönetim kurulu üyesi Fatih Kartal a, Sami Doygun,Kezban Keziban Doygun Hatice Aslan Fadime Yılmaz Songül Yılmaz Canan Emin Nihal Kılıç Emektar Kadınlar Müzeyyen Meral Bekir Durdu Sebahattin Şen, Müjde Öğretmen ,Neslihan Tasova, Muhittin Çifci ,İbrahim Gönül ,Gönül Demirel ,Erhan SARICA, Mehmet Abdülkerim Mazi, Mehmet Mazi Ehlibeyt Betul Ahmet Özdemir Adem Öz Hüsne Gökmen Hacer Hacer Buyuran Meydan Süreyya İlerler Melehat Eralp Hülya Zeynep Sucu Sevil Pekcan, Elvan Önay, Dilek Gündüz Özlem Özlem Cemal İnan Reşide Çırak Aygün Ayşe Göktaşli Sulak Canan Karataş Uçar ,Derya Akar Yener Başkutlu Filiz Aslan Rahmi Ünal Habibe Yıldırım Süleyman Yasin Akdeniz Sebile Turcan Hüseyin Mangal Zihni Mangal ,Tuncay Şen ve Mehmet Kol a ve ismini sayamadığım kıymetli dostlarımıza şahsım adına ve dernek yönetimi adına ayrı ayrı teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun. Uluslararası Rahmet Eli Derneği dil din ırk farketmeksizin insanlık adına insani hizmetlerine tüm üye ve yönetim kurulu ile elinden geldiğince mahzun gönullere dokunmaya ve yetim başı okşamaya devam edecektir. Bu güne kadar emeği geçen Derneğimize gönül veren hayırsever tüm gönül dostlarımıza çok teşekkür ederim.Allah ebeden sizlerden razı olsun…….dedi.

 

src haber – src ajans

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1215 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?