• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Uzman Dr. Özge HISIM’dan Bağımlılık Semineri

BAĞDER, BUSİDER ELELE

BUSİAD  Büyükçekmece Sivaslılar derneği ve BAĞDER Bağımlılığa Karşı Eğitim Yardımlaşma ve Korunma Derneği ortaklaşa Düzenledikleri Uzman Dr. Özge HISIM’dan Bağımlılık Seminerine ilgi çok yoğundu.

Madde Bağımlılığı Hakkında Bilmek İstediğiniz her şey bu seminerde. BAĞDER Bağımlılığa Karşı Eğitim Yardımlaşma ve Korunma Derneği Büyükçekmece İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen seminere konuşmacı olarak Psikiyatri Uzmanı Uzman Dr. Özge HISIM katıldı. Konşmacı madde hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Proğramın açılış konuşmasını BAĞDER Bağımlılığa Karşı Eğitim Yardımlaşma ve Korunma Derneği Bahçelievler İlçe Başkanı Mehmet Nuri KAYNAR yaptı.

Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet ÖZEL’de bir konuşma yaptı BUSİDER Büyükçekmece Sivaslılar Derneği Başkanı Musa KAYNAR da konuşma yaptı

BAĞDER Başkanı Özürk KARAHAN’IN selamlama konuşmasının ardından Uzman Dr. Özge HISIM sunumunu gerçekleştirdi.öncelikle madde nediri anlattı..BAĞDER  Büyükçekmece İlçe Başkanı Mesude TOKEL Tüm Halkımız bu seminer sayesinde maddeyi tanır, bağımlılık hakkında bilgi sahibi olur dedi.

BAĞDER  Beylikdüzü İlçe Başkanı Erhan SARICA’da   Büyükçekmece,Beylikdüzü ve Esenyurt İlçelerimizde Madde Bağımlılığı Hakkında Bilgi paylaşımında bulundu. Radyo Katibim madde bağımlılığı seminerine izledi

BAĞDER Beylikdüzü İlçe Başkanı Erhan SARICA, UMADER Genel Merkez Engelli Birim Başkanı Fevziye ERTUNA, src haber, src haber TV ve radyo katibim katılımcılar arasındaydı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?